Centralizēts tālruņa numurs:
Rezerves daļas un aksesuāri:
Virsbūves nodaļa:
Pieņemšanas meistari:

PIETEIKŠANĀS SERVISA APMEKLĒJUMAM

Subaru autorizētais TC Motors autoserviss piedāvā augstākā līmeņa garantijas un pēc garantijas remontu veikšanu Subaru automobiļiem. TC Motors autoservisa meistari ir augsti kvalificēti un regulāri tiek iesaistīti Subaru profesionālās apmācībās, lai sniegtu vislabāko apkalpošanu un padarītā darba rezultātu mūsu klientiem.
Mūsu klienti ir pelnījuši mūsu labāko servisu. Tāpēc mēs esam jūsu pusē ar vislielāko rūpību un kompetenci. Jūs un jūsu Subaru esat mūsu komandas labākajās rokās.
 

UZTICIES TIKAI SPECIĀLISTIEM

  UZTICIES TIKAI SPECIĀLISTIEM!

  PRIEKŠROCĪBAS

  • Sertificēts personāls
  • Vairāk nekā 20 gadu pieredze automašīnu aprūpē
  • Remonta darbu veikšana saskaņā ar ražotāja tehnoloģijām
  • Ražotāja informatīvais atbalsts
  • Oriģinālo rezerves daļu izmantošana
  • Garantijas remonta darbu veikšana
  • Elastīga atlaižu sistēma katrai automašīnai un katram klientam
  • 2 gadu garantija remonta darbiem un oriģinālām rezerves daļām

  JŪS VARAT BŪT DROŠI – MĒS ZINĀM VISU
  PAR JŪSU AUTOMAŠĪNU!

  KLIENTU LOJALITĀTES PROGRAMMA

  REZERVES DAĻAS

  Jūsu auto sastāv no vairāk nekā 60 000 detaļām un mēs par tām zinām itin visu. Vai vēlaties, lai Jūsu auto būtu par 100% oriģināls? Mēs Jums piedāvājam oriģinālas rezerves daļas, kas atbilst tehniskajiem standartiem un tiek rūpīgi pārbaudītas ražotāja rūpnīcā, kā arī tās būs ideāli piemērotas Jūsu automašīnai. Pie mums Jūs iegūsiet kvalitātes un pievilcīgas cenas kombināciju.

  REGULĀRĀS TEHNISKĀS APKOPES

  Subaru apkopju intervāli ir 15 000 km vai 12 mēneši, kas ir samērā bieži, salīdzinot ar citieesam pārliecināti, ka bieža un regulāra apkope ir labākais veids, kā rūpēties par mūsu automašīnām. Periodiska un regulāra apkope paildzinās Jūsu automašīnas kalpošanas laiku. Subaru inženieri Japānā ir izstrādājuši dzinēja dizainu, ko izmanto tikai divi autoražotāji. Citiem vārdiem sakot, Subaru nav līdzīgu automašīnu! Servisa apmeklējuma laikā mēs vienmēr parūpēsimies, lai tiktu:

  • Instalēti programmatūras atjauninājumi
  • Izpildīti visi produktu atsaukumi
  • Izmantotas pareizas detaļas, eļļas un šķidrumi
  • Apzīmogota servisa grāmatiņa un ievērots apkopes grafiks

  GARANTIJA

  Mēs uzticamies saviem automobiļiem. Tieši tāpēc mēs piedāvājam dāsnus garantijas nosacījumus.

  Turpmāk ir sniegts mūsu garantijas nosacījumu kopsavilkums. Ar visiem garantijas noteikumiem var iepazīties automobiļa īpašnieka dokumentācijā vai tuvākajā Subaru pārstāvniecībā.

  Katram jaunam Subaru tiek piešķirta 5 gadu (vai 100 000 km nobraukuma, atkarībā no tā, kas tiek sasniegts pirmais) jauna automobiļa garantija, trīs gadu garantija automobiļa bojājumiem, kā arī 12 gadu garantija rūsēšanas gadījumā. Jauna automobiļa garantija ir spēkā visā Eiropā. Trīs gadu (vai 100 000 km nobraukuma, atkarībā no tā, kas tiek sasniegts pirmais) garantija Subaru oriģinālajām detaļām un aksesuāriem.

  Jāņem vērā, ka šeit ir aprakstīta tikai neliela daļa garantijas noteikumu. Visus garantijas noteikumus var saņemt pie Subaru izplatītāja.

  PALĪDZĪBA UZ CEĻA

  Caura riepa, bojātas atslēgas vai tehniska ķibele ceļā. Var gadīties dažādas situācijas, kad nav iespējams turpināt ceļu un automašīnai ir vajadzīga palīdzība. Zvanot pa palīdzības tālruni, var saņemt atbalstu visu diennakti 365 dienas gadā. Palīdzība tiek sniegta neatkarīgi no tā, vai esi ceļā uz veikalu vai dodies ceļojumā pa Eiropu (valstis, kurās pieejama palīdzība, ir norādītas automobiļa komplektācijā iekļautajā bukletā).
  Atbalsts ir pieejams 36 mēnešus no reģistrācijas datuma.
  Šis atbalsts noder, ja automašīnai ir radušies bojājumi vai tehniskas problēmas, kas neļauj turpināt ceļu.
  Vairākumā gadījumu Subaru tehniskā atbalsta personāls salabos automašīnu uz vietas. Ja tas nebūs iespējams, automašīna tiks nogādāta tuvākajā autorizētajā Subaru servisā. Atkarībā no problēmas un konkrētā datuma piedāvāsim maiņas automašīnu vai viesnīcu. Mēs parūpēsimies jebkādu problēmu gadījumā.

  Tālruņa numurs: + 371 67 81 97 13

  MAIŅAS AUTO

  Plāno nodot automašīnu servisā?
  Neapstājies – turpini ceļu!
  Jūsu ērtībām, kamēr automašīna atrodas servisā, piedāvājam maiņas auto.