MŪSU MODEĻU KLĀSTS

MŪSU AUTOMOBIĻI. VIENMĒR AUGSTS DROŠĪBAS LĪMENIS. 4 DAŽĀDI DIZAINI.

Subaru vienmēr ir un paliek Subaru. Mēs būvējam automobiļus tiem, kuri augstu vērtē pasaulē labāko visaptverošo drošību, praktiskumu un izturību. Katrā ziņā braukšanai jābūt arī patīkamai. Tev atliek vienīgi izvēlēties, kurš modelis ir piemērotākais tieši tev. Un galvenais – kādu lomu tu savam automobilim vēlies piešķirt.

SOLTERRA

Mūsu pirmais elektromobilis ieradīsies 2022. gadā

Viss, ko jūs sagaidāt no Subaru. Četru riteņu piedziņa, pasaules klases drošība standartā un īpaši augsts aprīkojuma līmenis jau sākuma versijā. Vienīgā atšķirība no citiem mūsu modeļiem ir tā, ka tas ir 100% darbināms ar elektrību līdz 460 km, ja nepieciešams.

FORESTER

No35 400 €

Forester domāts tiem, kam vajadzīgs izturīgs darba zirgs, ar ko nokļūt itin visur. Forester vienlīdz labi jūtas gan uz dubļaina zemes ceļa, gan garos pārbraucienos, gan pilsētā. Risks iegrimt dubļos ir minimāls. Toties daudz lielāka ir iespēja iegrimt nebeidzamā baudā, braucot savā Forester.

OUTBACK

No 37 490 €

Outback ir nepārspējams drošības, izmēru un vilktspējas jomā. Tas ir ideāls automobilis aktīvām ģimenēm. Outback bija pasaulē pirmais tāda veida automobilis, un tas joprojām ir līderis.

SUBARU XV

No 26 990 €

XV ir labākā izvēle, ja gribi īstu Subaru kompaktā formā. Tas vienmēr ir gatavs piedzīvojumiem, pat tad, ja tiem vari ziedot tikai nedēļas nogali. Vienmēr augstākā līmeņa drošība arī bezceļa apstākļos.

SUBARU
IK GADU

SARAŽO 1,2 MILJONUS

PILNPIEDZIŅAS
AUTOMOBIĻU

PASAULES KLASES DROŠĪBAS SISTĒMAS,

PAAUGSTINĀTS 
KLĪRENSS,

UN ĪSTI EFEKTĪVA
PILNPIEDZIŅA

Mēs turamies pie savām pamatvērtībām. Subaru ir jābūt drošam, aprīkotam ar pilnpiedziņu un uzticamam.

Mūsu jaunā platforma ir sevi pierādījusi. Visi uz tās bāzes veidotie automobiļi līdz šim ir sasnieguši visaugstākos rezultātus trieciena testos un atzīti par labākajiem savā klasē.

Jaunais Forester pat saņēma visaugstāko drošības novērtējumu starp visiem jebkad pārbaudītajiem automobiļiem. Tātad ražotāja mērķis ražot pasaulē drošākos automobiļus ir gandrīz sasniegts.

Piesakies testa braucienam