TV Autoziņas testē Chrysler Pacifica Plug-In Hibrīds. 

Ieskatāties raidījuma autoru atziņas un pārliecinieties paši – Chrysler Pacifica ir īpašs auto!
Plašums, komforts un greznība bez kompromisiem arī videi draudzīgā izpildījumā. Lūk tāds ir Chrysler Pacifica Plug-In Hibrīds!

Subaru apbalvots par augstāko atlikumvērtību

Kad ALG (Automobiļu nomas ceļvedis) ziņoja par saviem jaunākajiem rezultātiem, salīdzinot un novērtējot automobiļu sekundārās vērtības datus, Subaru tika atzīts par 2021. gada zīmolu ar augstāko atlikuma vērtību, un četri Subaru modeļi bija uzvarētāji savās klasēs.

Ar jaunāko apbalvojumu Subaru kļūst par pieckārtēju vadošo zīmolu ar augstāko atlikuma vērtību, kas šo godu saņēmis 2016., 2017., 2018., 2019. un tagad 2021. gadā.

“Atkal un atkal automobiļu pircēji izvēlas Subaru, ņemot vērā ikviena modeļa drošumu, uzticamību un vērtību,” teica Amerikas Subaru prezidents Tomass Dž. Dolls. “Klienti zina, ka viņi var paļauties uz to, ka Subaru automobiļi kalpos visās sava mūža sezonās, un šī mūsu piektā zīmola visaugstākās atlikuma vērtības godalga ir apliecinājums mīlestībai, kas iebūvēta katrā automobilī.”

Papildus titulētajam atlikuma vērtības godam četri Subaru modeļi ieguva visaugstāko atzinību attiecīgajos segmentos.

– Impreza – labākais kompaktautomobilis
– Forester – labākais kompaktais SUV
– Subaru XV (Crosstrek) – labākais subkompaktais SUV
– WRX – labākais sporta automobilis

“Subaru ir pierādījis savus sasniegumus attiecībā uz nozarē vadošo atlikuma vērtību, un zīmols ir parādījis patērētājiem, ka tā spēcīgo automobiļu klāstu veido automobiļi, kuriem ir sava vērtība,” sacīja Ēriks Limans, ALG galvenais nozares analītiķis.

ALG ir nozares autoritāte, kas prognozē autoražotāju modeļu atlikumvērtību ASV un Kanādā. Vairāk nekā 50 gadus ALG apkopo datus par visiem tirgū esošajiem modeļiem un pēc tam nominē automobiļus, kuriem tiek lēsts attiecīgajās klasēs viszemākais procentuālās vērtības samazinājums. Balva par atlikušo vērtību tiek piešķirta katru gadu kopš 2010. gada.

Pilnīgi jaunais Subaru Forester saņem virkni godalgu

Pilnīgi jaunajam Subaru Forester godalgas turpinās! Ir tikai februāra vidus, bet Subaru Forester šogad jau ir saņēmis trīs godalgas.

Uz Lielbritānijas vadošo autožurnālu “4×4 Magazine” īpašu iespaidu atstāja Forester plašais drošības tehnoloģiju aprīkojums un automobiļa braukšanas īpašības kā uz ceļa, tā apvidus apstākļos. Žurnāls jauno Forester nodēvēja par “Gada labāko mazo SUV”.

“Subaru jaunā globālā platforma ir dāvana, kas turpina iepriecināt. Tā nozīmē to, ka pilnīgi jaunajam Forester ir plašāks salons nekā jebkad agrāk, kā arī ar to braukt ir ļoti aizraujoši – un tas ir viens no drošākajiem ģimenes automobiļiem pasaulē. Ar to tiešām var lepoties,” saka Alans Kids (Alan Kidd), 4×4 Magazine redaktors.

Žurnāls “What Car?” Subaru Forester piešķīra Tehnoloģiju balvu par tā izcilo autovadītāja monitorēšanas sistēmu. Šī pilnīgi jaunā sistēma izmanto sejas atpazīšanas tehnoloģiju, lai konstatētu, vai autovadītājs nav kļuvis izklaidīgs, un brīdinātu, ka jāsakoncentrē uzmanība. Turklāt sistēmā var saglabāt autovadītāja sēdekļa, atpakaļskata spoguļu un gaisa kondicionētāja iestatījumus līdz pieciem reģistrētiem lietotājiem.

Saskaņā ar žurnālā teikto Subaru autovadītāja monitorēšanas sistēma ir vismodernākā šāda veida sistēma un spēlē būtisku lomu automobiļa kopējā drošībā.

“Šīs divas jaunās godalgas kopā ar Euro NCAP Drošākā SUV titulu apliecina Subaru apņemšanos būvēt automobiļus, kas patiesi rada pārmaiņas. Mūsu apņemšanās joprojām ir nodrošināt Subaru īpašniekiem – un viņu ģimenēm – drošību uz ceļa,” saka Ringo Rahumēls (Ringo Rahumeel) no Subaru Nordic.

Subaru stingri fokusēsies uz elektrifikāciju

Mēs, Subaru, vēlamies Tev sniegt augstākajiem standartiem atbilstošu drošību, gan mūsu automobiļos,
gan Tavā ikdienā, tādēļ tagad visiem modeļiem ļoti izdevīgs piedāvājums – pērc jaunu Subaru, un mēs
pirmos 6 mēnešus apmaksāsim Tavu līzingu.

Turklāt esam parūpējušies, lai Tev būtu vieglāk ar mums sazināties. Zemāk ieraksti savu
kontaktinformāciju, un mēs ar Tevi sazināsimies! Vienkārši, ievērojot distanci un, galvenais, – DROŠI!

Subaru Forester e-BOXER – labākais klasē

Ar izciliem rezultātiem visās kategorijās un visu laiku visaugstāko bērnu drošības novērtējumu jaunais Forester e-BOXER pārspēja konkurentus un tika atzīts par “Labāko klasē” 2019. gadā. Šis ir jau otrais Subaru iegūtais “Labākais klasē” vērtējums Euro NCAP drošības testos.

Subaru otro reizi pierāda savu izcilo drošību, iegūstot šī gada drošākā automobiļa titulu Euro NCAP drošības testos. Iepriekš šo godu pēc visu rezultātu apkopošanas 2017. gadā ieguva Subaru XV.
Piektās paaudzes Forester ir ieguvis visaugstāko vērtējumu ne tikai Eiropā. Japānā tas ierindojās pirmajā vietā 2018. gada NCAP programmā, kā arī saņēma Paaugstinātas drošības transportlīdzekļa apzīmējumu ar trīs plusiem (ASV +++) 2019. gada Japānas NCAP testos. Ražotājs pārliecinoši tuvojas savam mērķim – ražot pasaulē drošākos automobiļus.
Subaru mērķis ir desmit gadu laikā panākt, lai negadījumos, kuros iesaistīts Subaru automobilis, neietu bojā un netiktu nopietni ievainots neviens cilvēks. Šī vīzija attiecas ne tikai uz automobiļu pasažieriem, bet arī uz mazāk aizsargātajiem satiksmes dalībniekiem – gājējiem, velosipēdistiem un citiem.

Ženēvā atklāts pilnīgi jaunais SUBARU Forester

Piektās paaudzes Subaru Forester ir no jumta līdz riepām pilnīgi jauns automobilis un ir balstīts uz Subaru globālās platformas. Jaunais Forester ir garāks un platāks par iepriekšējās paaudzes modeli un dāvā augstāku drošības līmeni nekā jebkurš iepriekšējais Subaru automobilis.

Kopš atklāšanas 1997. gadā ir pārdoti vairāk nekā 3,8 miljoni Subaru Forester, un modelis visā pasaulē ir kļuvis par zīmola vislabāk pārdoto automobili. Jaunais Forester būs trešais modelis, kas būvēts uz Subaru globālās platformas – tā ir konstrukcija, kas būtiski ietekmēja pērnā gada Euro NCAP vērtējumu gan Impreza, gan XV, nodrošinot tiem augstāko drošības rezultātu savā klasē.

Forester turpina tās īpašības, kas ir Subaru pamatvērtības – simetrisko piedziņu, pastāvīgo pilnpiedziņu un, protams, opozītdzinēju. Tas joprojām piedāvā klasē vadošo svaru, pieejamību un uzticamību.

Balstoties uz Forester īpašnieku atsauksmēm, Subaru rūpīgi uzlaboja un modernizēja automobiļa dizainu. Jaunais Forester ir audzis tikai par apmēram centimetru garumā un diviem – platumā. Salons piedāvā vēl vairāk vietas, un, kaut arī jaunais Forester ir nedaudz zemāks, klīrenss joprojām ir dāsni 220 mm. Riteņu bāze ir pagarināta par 30 mm, kas nodrošina vēl stabilāku gaitu un īsākas pārkares.

Jaunais Forester tiek atklāts ar Subaru jaunāko piedziņas tehnoloģiju – Subaru e-BOXER. Tās sirds ir 2 litru tiešās iesmidzināšanas opozītdzinējs, ko atbalsta elektromotors, kas integrēts ar Lineartronic pārnesumkārbu. Ar jauno Forester varēs nobraukt nepilnus 2 kilometrus tikai ar elektroenerģiju. e-BOXER ir aprīkots ar 118,4 voltu sistēmu, kas uzlādējas brauciena laikā. Sistēma palielina dzenošo riteņu jaudu par 17 ZS un 65 Nm.

Pilnīgi jaunais Forester mūsu pārstāvniecībās nonāks rudenī. Vienlaikus arī Subaru XV tiks atklāta e-BOXER piedziņas versija.

Garums: 4625 mm (+15)
Platums: 1815 mm (+20)
Augstums: 1730 cm (–5)
Garenbāze: 2670 (+30)
Klīrenss: 220 mm
Dzinējs: 2 litru 16V DOHC tiešās iesmidzināšanas opozītdzinējs
Jauda: 150 ZS pie 5600–6000 apgr./min
Grieze: 194 Nm pie 4000 apgr./min
Elektromotors: 16,7 ZS, 65 Nm
Akumulators: Litija-jonu, 118,4 V, 13,5 kW
Transmisija: 7 pakāpju Lineartronic
Piedziņa: Simetriskā 4WD

Subaru VIZIV adrenaline konceptautomobilis

Jaunākā Subaru VIZIV konceptautomobiļu saimes locekļa pasaules pirmizrāde notiks Ženēvas automobiļu izstādē. Nosaukums VIZIV cēlies no “Vīzija inovācijām” (“Vision for Innovation”), un konceptautomobilis rāda ceļu Subaru nākotnes ražošanas modeļiem.

VIZIV Adrenaline konceptautomobilī Subaru ir apvienojuši savas jaunākās un tuvākajā nākotnē sagaidāmās autovadīšanas palīgsistēmas zem sportiskas virsbūves. Ar šo konceptautomobili Subaru vēlas parādīt, ka, neraugoties uz aizvien pieaugošo automatizācijas līmeni, Subaru joprojām ir autovadītāja automobilis.

VIZIV Adrenaline konceptautomobilis tiks atklāts preses konferences laikā Subaru stendā 5. martā plkst. 10.45.

VIZIV vēsture

VIZIV: Pasaules pirmizrāde Ženēvas automobiļu izstādē 2013. gadā. 3 durvju SUV kupeja ar šķērveida durvīm. Tā priekšteči bija Tourer un Advanced Tourer ar kaijas spārnu tipa durvīm un attiecīgi tika prezentēti Tokijā 2009. un 2011. gadā.

VIZIV Evolution: Pirmizrāde Tokijā 2013. gadā.

VIZIV 2: Pirmizrāde Ženēvā 2014. gadā. Garāks un ar 5 durvīm.

VIZIV Future: Pirmizrāde Tokijā 2015. gadā. 5 durvju SUV.

VIZIV-7: Pirmizrāde Losandželosā 2016. gadā. 7 sēdvietu SUV.

VIZIV Performance: Pirmizrāde Tokijā 2017. gadā.

VIZIV Tourer: Pirmizrāde Ženēvā 2018. gadā.

Subaru joprojām vislielākā tālākpārdošanas vērtība

ALG (Automotive Lease Guide) ziņojumā par gada ieņēmumiem pēc lietoto automobiļu vērtības salīdzināšanas un novērtēšanas pieci Subaru modeļi ieņēma pirmās vietas attiecīgi savās klasēs.

Outback uzvarēja “Labākais vidēja izmēra apvidus automobilis” klasē, WRX – “Labākais sporta automobilis”, Impreza ieguva “Labākā kompaktautomobiļa” titulu, XV bija “Labākais subkompaktais apvidus automobilis” un Forester ir visvērtīgākais “Kompakto apvidus automobiļu” klasē.

“Mēs esam sajūsmā, jo jau atkal ALG mūs ir atzinis par labāko zīmolu ar augstāko tālākpārdošanas vērtību un mūsu automobiļi ir saņēmuši titulus vairākos tirgus segmentos,” lepojas Tomass Dž. Dolls (Thomas J. Doll), Subaru America prezidents.

“Nozarē vadošā tālākpārdošanas vērtība ir tikai viens no daudzajiem iemesliem, kāpēc Subaru atrodas labi informēto pircēju iepirkumu sarakstu augšgalā,” piebilst Ēriks Laimens (Eric Lyman), ALG vecākais viceprezidents.

Ikgadējā ALG Tālākpārdošanas vērtības balva godina automobiļus un zīmolus, kam paredzama augstākā procentuālā sākotnējās cenas saglabāšanās pēc tradicionālā trīs gadu perioda. Šogad saņemot sešas godalgas, kopējais ALG Tālākpārdošanas vērtības Subaru piešķirto balvu skaits kopš 2010. gada ir sasniedzis trīsdesmit septiņas.

Subaru tika nominēts par labāko zīmolu arī 2010., 2011., 2012., 2015., 2016., 2017. un 2018. gadā.

ALG ir nozares autoritāte, prognozējot autoražotāju modeļu atlikumvērtību ASV un Kanādā. ALG autonozares un finanšu pakalpojumu klientiem nodrošina pārskatus pār tirgus nozarēm, tālākpārdošanas vērtību prognozes, konsultācijas un automobiļu portfeļu pārvaldību un riska pakalpojumus. ALG publicē visu automobiļu, kravas transporta un SUV tālākpārdošanas vērtības ASV vairāk kā 50 gadus un Kanādā kopš 1981. gada.