KAS CITIEM IR EXTRA, MUMS IETILPST PAMATAPRĪKOJUMĀ.

Mēs nepieļaujam nekādas atkāpes drošības, pilnpiedziņas un ērtību jomā. Labākais, ko spējam piedāvāt, ir iekļauts visu mūsu automobiļu pamataprīkojumā. Pateicoties tam, mums ar saviem klientiem ir izveidojušās pavisam īpašas attiecības, un mēs ar to lepojamies.

Jau izlēmi?

Nāc un izmēģini jauno SUBARU XV!

VISS VAJADZĪGAIS KOMPAKTĀ FORMĀ

Subaru XV tu atradīsi itin visu, kas Subaru padara par Subaru – pilnpiedziņu, paaugstinātu klīrensu, plašu salonu, izturīgu korpusu un pasaules klases drošības sistēmas. Modelis ir būvēts, izmantojot Subaru jauno platformu, un Euro NCAP testos tas ir atzīts par drošāko automobili savā klasē.

PASAULĒ LABĀKĀ AUTOVADĪŠANAS ATBALSTA SISTĒMA

EyeSight ir kā vēl viens acu pāris, kas vēro ceļu. Tās ir divas videokameras, kas fiksē skatu automobiļa priekšā. EyeSight ir radies 30 gadu izstrādes darba rezultātā. Automobiļi ar EyeSight vairāk nekā divas reizes retāk iekļūst negadījumos, turklāt aizmugurējas sadursmes risks ir samazinājies par 84 procentiem.

VIENMĒR
PILNPIEDZIŅA

Subaru pilnpiedziņa vispirms jau nozīmē drošību. Automobilis ar pilnpiedziņu ir stabilāks, paredzamāks un vieglāk vadāms. Tu kā vadītājs vienmēr jutīsies pārliecinošāk, un par vilci nekad nebūs jāraizējas.

FUNKCIJU
NOZĪME

Subaru XV piedāvā daudz uzlabojumu, kas dzīvi padara vieglāku. Spēcīgais un robustais dizains liecina, ka šis automobilis ir domāts lietošanai, paaugstinātais klīrenss ļauj pārvietoties bez piepūles, un, pateicoties tam, arī iekāpt un izkāpt ir ļoti ērti.

BOKSERDZINĒJS AR ELEKTROATBALSTU

Ieviešot e-BOXER, mēs vēl vairāk uzlabojām esošās priekšrocības un izstrādājām tās iezīmes, kuras mūsu automobiļu lietotāji novērtējuši visaugstāk.

VAIRĀK FUNKCIJU

LABI PĀRDOMĀTS. GAN IEKŠĒJI, GAN ĀRĒJI.

Plašās stiklotās virsmas un smalki veidotie durvju statņi Subaru XV nodrošina labāko pārskatāmību savā klasē, tāpēc autovadītājs jutīsies drošāk un pārliecinošāk. Kontroles iespējas piedāvā loģiski izvietots autovadītāja aprīkojums un ērti nolasāmas mērierīces.

VIETA TAVĀM VĒLMĒM

Slēpes, velosipēds, suns, medības, makšķerēšana vai vienkārši daba. Katram no mums ir sava aizraušanās. Tāpēc Subaru XV ir viegli pielāgot, lai vieta atrastos ikvienam un it visam, ko tu vēlies.

Piesakies testa braucienam