Vēsture

SIA TC Motors Jeep, Subaru, Chrysler, Dodge, RAM Truck, Chevrolet, Lancia. Jau kopš 1998. gada TC Motors Latvijas tirgū piedāvā Chrysler un Jeep automašīnas. 2006. gadā Eiropā ienāca Dodge automašīnas un tās kļuva pieejamas arī pircējiem Latvijā. No 2011. gada TC Motors jauno automašīnu saimei ir pievienojies arī RAM Truck, no 2012. gada – Chevrolet, no 2013. – Lancia un no 2014. – Subaru markas.

Pateicoties aktīvai darbībai, TC Motors jau savā darbības sākumā saņēma apbalvojumu kā labākais ChryslerGroup dīleris Eiropā. Aizrautīgi turpinot iesākto darbu, 2006. gadā TC Motors kļuva par vienu no labākajiem ChryslerGroup dīleriem Eiropā, pārspējot vidējos tirgus daļas rādītājus vairāk kā trīs reizes un izveidojot straujāk augošo ChryslerGroup tirgu Eiropā.

Autosalons Rīgā, Krasta ielā 40 izceļas ne tikai ar savu unikālo izskatu, bet arī ar ērtu piekļūšanu un patīkamo gaisotni. Pateicoties lieliskai komandai un kaislei pret automašīnām, TC Motors ir spējīga nodrošināt augstākās klases klientu apkalpošanu un servisu.