Subaru Outback my21 - SIA TC Motors
outback_my21_hero
JAUNAIS OUTBACK
Pirmizrāde 2021. gada maijā

JAUNAIS OUTBACK

Premium klases aprīkojums

VAIRĀK DROŠĪBAS

CEĻA ZĪMJU ATPAZĪŠANA
Jaunais Outback nolasa ātruma ierobežojuma zīmes un savieno šo informāciju ar kruīza kontroles sistēmu.
ADAPTĪVĀS GAISMAS BRAUKŠANAI
Tālo gaismu apgaismojuma diapazons tiek kontrolēts, tiek noregulētas sekcijas, kas skar priekšā vai pretī braucošus transportlīdzekļus, bet pārējās sekcijas tiek apgaismotas ar tālajiem stariem. Uz līkumotiem ceļiem lukturi seko līdzi stūres kustībām.
SEJAS NOLASĪŠANA
Infrasarkanā kamera ar sejas atpazīšanas programmatūru pastāvīgi nolasa acu kustības un var brīdināt ar skaņas un gaismas signālu, ja nepievēršat ceļam pietiekamu uzmanību vai aizmiegat.

VAIRĀK FUNKCIJU

IEBŪVĒTS JUMTA BAGĀŽNIEKS
Integrēti jumta reliņi ar iebūvētu jumta bagāžnieku. Viegli salokās uz priekšu ar vienas rokas rokturi. Vienmēr ar jums, gatavs un funkcionāls.
BRĪVROKU ATVĒRŠANA
Izmantojot sensoru, jūs viegli varat atvērt bagāžas nodalījuma durvis ar rokas kustību.
STARTEX POLSTERĒJUMS
Viena no jaunajām funkcijām ir StarTex sēdekļu polsterējums, kas ir ūdensnecaurlaidīgs, izturīgs un viegli tīrāms sēdekļu materiāls.

VAIRĀK PAR OUTBACK

11,6 COLLU EKRĀNS
Mēs vienmēr esam lepojušies ar informācijas sistēmām, kas tiek piedāvātas Outback. Bet ar jaunu vertikālo 11,6 collu skārienekrānu Outbach tagad ir spēris milzīgu soli uz priekšu. Izmantojot to, jūs kontrolējat lielāko daļu automašīnas funkciju, un, protams, tas ir saderīgs gan ar Apple CarPlay, gan ar Android Auto.
KLĪRENSS
Ar Outback vienmēr ir bijis ērti pārvietoties, taču ar līdz 213 mm paaugstināto klīrensu jūs varat droši braukt pa jebkuru ceļu.
JAUNA PLATFORMA
Outback ir veidots uz jaunās Subaru globālās platformas. Salīdzinot ar iepriekšējo, tā ir divtik stingra. Tā nodrošina arī vēl lielāku drošību, uzlabotu komfortu un klusāku salonu.