Virsbūves remonts

KRĀSOŠANA

Krāsošanas darbi tiek veikti ar remonta darbnīcā, kas ir aprīkota ar mūsdienu instrumentiem un Nova Verta krāsošanas kameru, kas atbilst mūsdienu standartiem. Sagatavošanas darbos tiek izmantoti mūsdienīgi materiāli, kas atbilst augstām ražotāja prasībām.

Lai paaugstinātu kvalifikāciju un apgūtu jaunas zināšanas par progresīvām tehnoloģijam automobiļu krāsošanas jomā, mūsu darbinieki regulāri piedalās apmācībās, ko organizē vadošie krāsošanas materiālu ražotāji un to vietējie pārstāvji.

Mēs strādājam ar fiziskām un juridiskām personām, apdrošināšanas uzņēmumiem un ārvalstu organizācijām. Visi darbi tiek veikti, pamatojoties uz automobiļu ražotāju remonta tehnoloģijām un normatīviem, kā arī apdrošināšanas uzņēmumu prasībām.

Krāsošanas darbi ir pēdējais posms automašīnas virsbūves remontā, un tieši to izpildījuma kvalitāte veido kopējo iespaidu par paveikto darbu.

SKĀRDNIEKA DARBI

Virsbūves un restaurācijas darbi tiek veikti ar modernām iekārtām, kas ir sertificētas pēc vieglu automobiļu ražotāju standartiem. Iekārtas ir paredzētas automobiļu, mikroautobusu un viegla komerctransporta remontam.

Veicam dažādas sarežģītības pakāpes remonta un atjaunošanas darbus.

Virsbūves remonts – tas ir darbību komplekss, kas saistīts ar automobiļa virsbūves atjaunošanu, tajā skaitā virsbūves iespiedumu, skrāpējumu un cita veida krāsojuma mehāniskās iedarbības rezultātā radušos bojājumu seku novēršanu.

Visas darbības, kas saistītas ar automobiļa virsbūves ģeometrijas atjaunošanu, tiek izpildīti ar augstas kvalitātes iekārtu Car-o-liner. Ar virsbūves ģeometrijas atjaunošanas stenda palīdzību tiek atjaunota virsbūves elementu korekta uzbūve atbilstoši automobiļa ražotāja standartiem. Tieši pateicoties šai iekārtai tiek sasniegti augti virsbūves remonta rezultāti.

VAIRĀK

Mūsu visrbūves cehs piedāvā arī:

  • bamperu remontu
  • auto stiklu tonēšanu
  • vējstiklu nomaiņu
  • pirmspārdošanas sagatavošanu
  • antikorozijas apstrādi
  • lukturu pulēšanu