Subaru serviss

Autorizētais TC Motors autoserviss piedāvā augstākā līmeņa garantijas un pēcgarantijas remontu veikšanu Subaru, Jeep, Dodge, RAM, Chrysler/Lancia, Chevrolet automobiļiem. TC Motors autoservisa meistari ir augsti kvalificēti un regulāri tiek iesaistīti pārstāvēto zīmolu profesionālās apmācībās, lai sniegtu vislabāko apkalpošanu un padarītā darba rezultātu mūsu klientiem.

PRIEKŠROCĪBAS

Uzticies tikai speciālistiem!

  • sertificēts personāls
  • vairāk nekā 20 gadu pieredze automobiļu aprūpē
  • remonta darbu veikšana saskaņā ar ražotāja tehnoloģijām
  • augstākas klases specializētais diagnostikas aprīkojums
  • ražotāja informatīvais atbalsts
  • oriģinālo rezerves daļu izmantošana
  • garantijas remonta darbu veikšana
  • elastīga atlaižu sistēma katram automobilim un katram klientam
  • 2 gadu garantija remonta darbiem un oriģinālām rezerves daļām

Jūs varat būt droši – mēs zinām visu par Jūsu automobili!

AKCIJAS

 

REZERVES DAĻAS

Jūsu auto sastāv no vairāk nekā 60 000 detaļām un mēs par tām zinām itin visu. Vai vēlaties, lai Jūsu auto būtu par 100% oriģināls? Mēs Jums piedāvāsim oriģinālas rezerves daļas, kuras atbilst visiem tehniskiem standartiem un kurām tika rūpīgi pārbaudītas ražotāja rūpnīcā, kā arī tās būs ideāli piemērotas Jūsu automobilim. Pie mums Jūs iegūsiet ideālu kvalitātes un pievilcīgas cenas kombināciju.

REGULĀRĀS TEHNISKĀS APKOPES

Tehniska apkope ir ne tikai eļļas un eļļas filtra maiņa – tā aptver virkni veicamo apkopju procedūru! Katram automobiļa ekspluatācijas ciklam tā izgatavotājs ir izstrādājis īpašas servisa procedūras. Veiciet tehnisko apkopi atbilstošo ražotāja norādījumiem un Jūsu automobilis kalpos ilgi. Regulāras tehniskās apkopes ir svarīgas ne tikai Jūsu un satiksmēs drošībai, bet ari svarīgas automobiļa vērtības saglabāšanai.

Uzticies tikai speciālistiem! Remontdarbi tiek veikti atbilstoši automobiļa ražotāja prasībām, izmantojot jaunākās diagnostikas un apkalpošanas iekārtas. Tādējādi, izmantojot oriģinālās vai augstas kvalitātes analogās rezerves daļas saglabājas automobiļa ražotāja dotās garantijas.

GARANTIJA

 

 

 

 

PALĪDZĪBA UZ CEĻA

 

 

 

 

MAIŅAS AUTO

Plāno nodot automobili servisā? Neapstājies – turpini ceļu! Jūsu ērtībām, kamēr automobilis atrodas servisā, piedāvājam maiņas auto.