Jeep serviss

TC Motors Jeep autoserviss piedāvā augstākā līmeņa garantijas un pēcgarantijas remontu veikšanu Jeep automašīnām. TC Motors Jeep autoservisa meistari ir augsti kvalificēti un regulāri tiek iesaistīti Jeep profesionālās apmācībās, lai sniegtu vislabāko apkalpošanu un padarītā darba rezultātu Jūsu Jeep automašīnai.

PRIEKŠROCĪBAS

Uzticies tikai speciālistiem!

  • sertificēts personāls
  • vairāk nekā 20 gadu pieredze automobiļu aprūpē
  • remonta darbu veikšana saskaņā ar ražotāja tehnoloģijām
  • augstākas klases specializētais diagnostikas aprīkojums
  • ražotāja informatīvais atbalsts
  • oriģinālo rezerves daļu izmantošana
  • garantijas remonta darbu veikšana
  • elastīga atlaižu sistēma katram automobilim un katram klientam
  • 2 gadu garantija remonta darbiem un oriģinālām rezerves daļām

Jūs varat būt droši – mēs zinām visu par Jūsu automobili!

REZERVES DAĻAS

Jūsu auto sastāv no vairāk nekā 60 000 detaļām un mēs par tām zinām itin visu. Vai vēlaties, lai Jūsu auto būtu par 100% oriģināls? Mēs Jums piedāvāsim oriģinālas rezerves daļas, kuras atbilst visiem tehniskiem standartiem un kurām tika rūpīgi pārbaudītas ražotāja rūpnīcā, kā arī tās būs ideāli piemērotas Jūsu automobilim. Pie mums Jūs iegūsiet ideālu kvalitātes un pievilcīgas cenas kombināciju.

JEEP AUTOSERVISS

Uzticies tikai speciālistiem! Remontdarbi tiek veikti atbilstoši ražotāja prasībām, izmantojot jaunākās diagnostikas un apkalpošanas iekārtas. Tādējādi, remontdarbos izmantojot oriģinālās vai augstas kvalitātes analogās rezerves daļas saglabājas automašīnas ražotāja dotās garantijas.

REGULĀRĀS TEHNISKĀS APKOPES

Tehniska apkope ir ne tikai eļļas un eļļas filtra maiņa – ta aptver virkni veicamo apkopju procedūru! Katram automašīnas ekspluatācijas ciklam Jeep ir izstrādājis īpašas servisa procedūras. Veiciet tehnisko apkopi atbilstošo ražotāja norādījumiem un Jūsu automašīna kalpos ilgi. Regulāras tehniskās apkopes ir svarīgas ne tikai Jūsu un satiksmēs drošībai, bet ari svarīgas automašīnas vertības saglabāšanai.

PALĪDZĪBA UZ CEĻA

Jeep Road Serviss – palīdzības serviss uz ceļiem, kas rūpējas par Jums un Jūsu automašīnu visā Eiropā24 mēnešus no Jūsu jauna Jeep reģistrēšanas brīža. Jeep ir radījis mūsdienīgas, uzticamas un stilīgas automašīnas. Jeep Road Serviss ir izveidots, lai sniegtu Jums pārliecības, drošības un miera sajūtu. Jeep Road Serviss palīdzēs Jums uz ceļa cik vien ātri ir iespējams. Jūsu drošība un ērta braukšana ir šī servisa uzmanības centrā 24 stundas diennaktī, 365 dienas gadā.

MAIŅAS AUTO

Plāno nodot automobili servisā? Neapstājies – turpini ceļu! Jūsu ērtībām, kamēr automobilis atrodas servisā, piedāvājam maiņas auto.