KRĀSOŠANA

Krāsošanas darbi tiek veikti ar remonta darbnīcā, kas ir aprīkota ar mūsdienu instrumentiem un Nova Verta krāsošanas kameru, kas atbilst mūsdienu standartiem. Sagatavošanas darbos tiek izmantoti mūsdienīgi materiāli, kas atbilst augstām ražotāja prasībām.

Lai paaugstinātu kvalifikāciju un apgūtu jaunas zināšanas par progresīvām tehnoloģijam automobiļu krāsošanas jomā, mūsu darbinieki regulāri piedalās apmācībās, ko organizē vadošie krāsošanas materiālu ražotāji un to vietējie pārstāvji.

Mēs strādājam ar fiziskām un juridiskām personām, apdrošināšanas uzņēmumiem un ārvalstu organizācijām. Visi darbi tiek veikti, pamatojoties uz automobiļu ražotāju remonta tehnoloģijām un normatīviem, kā arī apdrošināšanas uzņēmumu prasībām.

Krāsošanas darbi ir pēdējais posms automašīnas virsbūves remontā, un tieši to izpildījuma kvalitāte veido kopējo iespaidu par paveikto darbu.

SKĀRDNIEKA DARBI

Virsbūves un restaurācijas darbi tiek veikti ar modernām iekārtām, kas ir sertificētas pēc vieglu automobiļu ražotāju standartiem. Iekārtas ir paredzētas automobiļu, mikroautobusu un viegla komerctransporta remontam.

Veicam dažādas sarežģītības pakāpes remonta un atjaunošanas darbus.

Virsbūves remonts – tas ir darbību komplekss, kas saistīts ar automobiļa virsbūves atjaunošanu, tajā skaitā virsbūves iespiedumu, skrāpējumu un cita veida krāsojuma mehāniskās iedarbības rezultātā radušos bojājumu seku novēršanu.

Visas darbības, kas saistītas ar automobiļa virsbūves ģeometrijas atjaunošanu, tiek izpildīti ar augstas kvalitātes iekārtu Car-o-liner. Ar virsbūves ģeometrijas atjaunošanas stenda palīdzību tiek atjaunota virsbūves elementu korekta uzbūve atbilstoši automobiļa ražotāja standartiem. Tieši pateicoties šai iekārtai tiek sasniegti augti virsbūves remonta rezultāti.

VAIRĀK

Mūsu visrbūves cehs piedāvā arī:

 • bamperu remontu
 • auto stiklu tonēšanu
 • vējstiklu nomaiņu
 • pirmspārdošanas sagatavošanu
 • antikorozijas apstrādi
 • lukturu pulēšanu
AUTOMAZGĀŠANA

Personīgais transports ir īpašnieka vizītkarte. Tīrs un mirdzošs automobilis demonstrē smalkas līnijas, ideālu lakas pārklājumu un spīdošu hromētu apdari, kas patiešām ir iespaidīgs skats. Ja Jums liekas, ka tāds ārējais izskats varētu pastāvēt tikai jaunajam automobilim, vēršaties pie mums!

Automobiļa mazgāšana – pirmais un bāziskais solis tajā kopšanā.

Pareizā virsbūves mazgāšanas tehnoloģija ir ļoti svarīga tādēļ, ka tieši viņas neievērošanas dēļ rodas problēmas ar lakas pārklājumu, dekoratīvo apdari no hroma un alumīnija, ārējiem elementiem no nekrāsota plastikāta un gumijas.

Lēto mazgāšanas līdzekļu izmantošana, pamatīgi novecojušas iekārtas tipiskajās automazgātavās bieži vien noved pie tā, ka automobilis ārēji izskatās atsvaidzināts, bet īstenībā virsbūve un salona panesa nopietnus zaudējumus.

Mūsu speciālisti zina visu par pareizu automobiļa kopšanu, tāpēc arī tādas samērā parastas procedūras, kā virsbūves mazgāšana un salona tīrīšana, tiek veiktas pašā augstākajā līmenī ar aktuālo tendenču pielietojumu un visu noteikumu ievērošanu, kas palīdz aizsargāt Jūsu automobili pat no minimāliem bojājumiem. “Palutiniet” Jūsu automobili ar SPA week-endu ar jaunāko tehnoloģiju pielietojumu.

Mūsu premium klases automazgātavas speciālisti rūpīgi izsūknēs Jūsu automobiļa salonu un bagāžas novietni, kā arī veiks mitru sakopšanu ar universālu mazgāšanas līdzekli.

TC Motors Autospa – tā ir premium kvalitātes apkalpošana. Mēs atgriezīsim automobiļa pirmatnējo skaistumu un nodrošināsim tā saglabāšanu.

 • Viegla automobiļa mazgāšanas izmaksas TC Motors Autospa ir no 12 eiro.
 • Automobiļa salona tīrīšana bez ķīmisko līdzekļu pielietošanas ir no 12 eiro.
 • Automobiļa riepu disku tīrīšana ir no 10 eiro par 1 disku.

Visi pakalpojumi tiek izrunāti individuāli, ņemot vērā klienta vēlmes.

NANOKERAMIKA

PROCEDŪRAS APRAKSTS UN CENAS

Automobiļa virsbūves aizsargāšana ar nano keramiku aizņem vienu dienu. Iepriekš lakas kārta tiek pulēta līdz augstākai spoguļa veida pakāpes iegūšanai, bet pēc tam virskārta iziet cauri speciālai apstrādei. Polimerizācija un noturīgas nano keramikas kārtas veidošana aizņem tieši vienu nedēļu. šajā laika posmā automobili nedrīkst mazgāt. Pēc tam automobili drīkst lietot kā ierasts, bez regulāriem autoservisa apmeklējumiem.

Pakalpojuma maksa sākot no 250 EUR.

Jūsu automobiļa apstrādes laiks ir atkarīgs no tā stāvokļa. Vidēji tas aizņem no 1 līdz 3 darba dienām.

Apstrādes procedūra iekļauj sevī:

 • Virsbūves pirmsapstrāde ar priekš tīrīšanas līdzekli
 • Virsbūves mazgāšana
 • Virsbūves tīrīšana ar līdzekli priekš bituma noņemšanas
 • Virsbūves tīrīšana ar līdzekli priekš metālisko daļiņu noņemšanas
 • Virsbūves žāvēšana

NANOKERAMIKA

Lielu laika posmu automobiļa virsbūve ir pakļauta apkārtējās vides kaitīgai iedarbei. UV-starojums, lietus un sniegs, ceļa putekļu un smilšu daļiņas ar katru dienu pasliktina krāsas pārklājuma spožumu un viendabīgumu.

Automobiļa “iedzimts” krāsas pārklājums ir pakļauts apkārtējās vides kaitīgai ietekmei tādēļ, ka nav apveltīts ar pietiekošu izturību un cietumu. Ķīmiskie reaģenti, akmeņi, smiltis, putekļi, saules stari – tas viss izraisa virsbūves bojājumus.

Sagādātos bojājumus var uzlabot ar profesionālās pulēšanas palīdzību, bet oriģināla virskārta nav bezgalīga. Krāsa aizsargā lielāko virsbūves virsmas daļu no korozijas procesa, tomēr krāsas kārta viegli apklājas ar mikroplaisām un redzamiem defektiem.

Caur šiem nelieliem defektiem zem krāsas kārtas viegli nokļūst agresīvas vielas, kuras izraisa acīm nemanāmu korozijas procesu. Kad autoīpašnieks pamana defektu, tas prasīs iespaidīgus līdzekļus,  lai apstādinātu korozijas procesu un atjaunotu krāsas pārklājumu. Tātad, automobiļa pulēšana ir nepieciešama virsbūves korozijas profilaksei. Virsbūves aizsarg pulēšana ir profilaktiska procedūra, tāpēc arī salīdzinājumā lēta un bieži veicama. Tāda automobiļa pulēšana atjauno spīdumu un aizsargā krāsas kārtu no saules izstarojuma, mehāniskiem un ķīmiskiem iedarbības faktoriem, starp kuriem putekļi, smiltis, skābes (organiskās un neorganiskās), sārmi, sāļi un citi agresīvie faktori. Regulāra automobiļa aizsarg pūlēšana uz ilgu laiku saglabā tā izcilu ārējo izskatu, kā arī atvieglo mazgāšanu.

Pateicoties savām īpašībām keramiskais pārklājums būtiski uzlabo automobiļa ārējo izskatu, kā arī efektīvi bloķē ārēju postošu faktoru iedarbību. Gaismas atstarojuma augstais koeficients ļauj baudīt ne tikai spoguļa pārklājuma efektu, bet arī bloķē UV ietekmi uz krāsas kārtu, kas pasargā to no ātrās izbalēšanas un novecošanas. Nano keramikas ķīmiskā izturība droši kalpo par šķērsli agresīvo vielu (kā auto mazgāšanas, tā arī ceļa) iedarbei uz krāsas kārtu un saglabā viņas īpašības. Stingras molekulārās saites veido izturīgu, ideāli gludu virsmu, uz kuras mikroplaisas veidojas daudz mazāk.

Izmantot nano keramiku ir ieteicams ne tikai jauniem automobiļiem, bet arī tiem, kuriem sakrājās nobraukums. Absolūti jauns automobilis izskatās ideāli tikai pirmos pāris mēnešus, tiklīdz pastāvīgi veidojušās mazas plaisas iznīcinās jaunās virskārtas spīdumu. Nano keramika ne tikai saglabā jaunuma sajūtu daudz ilgāku laika posmu, bet arī uzlabo automobiļa ārējo izskatu, tāpēc ka atstarošanas spējas tai ir augstākas, nekā automobiļu lakas kārtai. Ja arī automobilis ir lietots vairākus gadus un zaudējis savu iepriekšējo spīdumu un izteiksmību, nano keramika ļauj atgriezt pirmatnējo izskatu un paildzināt virskārtas darbspējas termiņu.

Nano keramika veido uz virskārtas ļoti izturīgu aizsardzības plēvi, kas, pateicoties stingrai starp molekulārai pievilkšanai, tiek cieši pievienota pie lakas kārtas un neizmaina tās īpašības ilgi mijiedarbojoties. Atšķirībā no kosmētiskiem līdzekļiem, kuri domāti virsbūves īstermiņa spīduma piešķiršanai, nano keramikas slānis turas daudz ilgāk, un visā iedarbības posmā ir spējīgs nodrošināt pastāvīgu virskārtas spoguļa spīdumu, pateicoties savai iekšējai struktūrai.

! PIRMS KERAMISKA AIZSARGPĀRKLĀJUMA UZLIKŠANAS, KATRAM AUTOMOBILIM IR IETEICAMS IZIET PULĒŠANAS DARBUS.

PAKALPOJUMA MAKSA NO 150€

PRIEKŠROCĪBAS

Superaizsardzība

Automobiļa keramiskā pulēšana iespaidīgi palielina lakas kārtas izturību. Veidojas vairogs pret reaģentiem, UV-starojumu, dubļiem un maziem akmentiņiem uz ceļa.

Piesātināta krāsa

Uz automobili ir patīkami ne tikai skatīties (krāsa izskatās labāka, nekā pirkšanas brīdī), bet arī aiztikt. Nevainojami gluda spoguļa virsma. Pie visa keramiskā pulēšana aizsargā virskārtu no izbalēšanas un krāsu spilgtuma zušanas.

Uzticamība

Keramiskā pulēšana pie profesionāļiem dod garantiju uz termiņu no 1 līdz 3 gadiem. Automobilis stabili izies cauri 100 mazgāšanas reizēm.

Keramiskā aizsardzība tā ir:

 • Absolūts līderis starp aizsargpārklājumiem
 • Maksimāli augsta izturība
 • Ideāli noder reģioniem ar mainīgiem laika apstākļiem
 • Ūdens un dubļu  atstumšanas īpašības
 • Izturība pret UV-starojumu
 • Aizsardzība pret nošķelšanām un plaisām.