Apdrošināšana - SIA TC Motors

Apdrošināšana

Sadarbībā ar mūsu ilggadīgo partneri apdrošināšanas brokeru kompāniju SIA “BM brokeris", piedāvājam noformēt gan OCTA, gan KASKO apdrošināšanas polises mūsu autocentrā Krasta ielā 40. Mūsu speciālists Jums palīdzēs izvēlēties piemērotāko apdrošināšanas variantu un maksājumu grafiku, kas atbilst tieši Jūsu vajadzībām un prasībām. Pēc Jūsu vēlēšanās ir iespēja saņemt apdrošināšanas piedāvājumus arī citos apdrošināšanas veidos, tai skaitā īpašuma un ceļojumu apdrošināšanā.

Izvēloties sadarbību ar apdrošināšanas brokeru, Jūs saņemsiet piedāvājumus uzreiz no visām Latvijā reģistrētām Apdrošināšanas kompānijām. Apdrošināšanas brokeris ir neatkarīgs, profesionāls konsultants jebkāda veida apdrošināšanas jautājumos, kurš pārstāv tikai Klienta intereses no piedāvājuma sagatavošanas brīža līdz pat noslēgtā apdrošināšanas līguma darbības beigām.

SIA “BM brokeris" ir licencēta brokeru sabiedrība ar vairāk nekā 19 gadu pieredzi apdrošināšanā. Uzņēmums ir reģistrēts uzņēmumu reģistrā 1996.gadā, FKTK apdrošināšanas brokeru sabiedrības darbībai izsniegtās licence Nr.:06.09.02/84, apdrošināta profesionālā civiltiesiskā atbildība par EUR 1 500 000.

Partneri
SIA “BM brokeris”
Filiāle “TC MOTORS”
Krasta iela 40 Rīga, LV-1003
SIA “BM Brokeris”
Galvenais birojs
Raunas iela 5, Rīga, LV-1039