Subaru Outback - SIA TC Motors
Subaru Outback

OUTBACK EKSTERJERS

NEKAS TEVI NESPĒJ APTURĒT

Kal lielus plānus! Ar Outback tu pieveiksi gandrīz jebkuru ceļu, ko vēlies izpētīt, un, pateicoties Subaru bokserdzinējam ar labākajiem degvielas patēriņa rādītājiem savā klasē, tas tevi aizvedīs vēl tālāk. Outback spēcīgais izskats un sniegums nozīmē arī to, ka tas spēj pieveikt grūti izbraucamu ceļu vai arī iebraukt jaunu. Subaru Outback rada pārliecību un atklāj jaunas iespējas, lai tu varētu doties, kur vien vēlies. Outback dizains apliecina spēku un izturību, savukārt modernais interjers piedāvā augstas kvalitātes materiālus un lietotājam draudzīgu tehnoloģiju, lai tev ne par ko nebūtu jāraizējas.

KRĀSAS

1
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
Crimson Red Pearl
12
Magnetic Grey
11
Storm gray metallic
10
Wilderness Green
9
Tungsten Metallic
8
Platinum Grey Metallic
7
Oak Brown Pearl
6
Ice Silver Metallic
5
Dark Grey Metallic
4
Dark Blue Pearl
3
Crystal White Pearl
2
Crystal Black Silica
previous arrow
next arrow

GALERIJA

SALONS

TVER KATRU MIRKLI!

Mājīgais interjers tevi aicina patiesi tīkamā salonā. Plīša apdare un lietotājam draudzīga tehnoloģija ļauj justies sevišķi komfortabli.

INTERJERS

EYESIGHT

Mēs, Subaru komanda, augstu vērtējam DROŠĪBU UZ CEĻA, un, tā kā būtiska loma ir preventīvajai aizsardzībai, mēs strādājam un rūpējamies, lai nelaime nenotiktu. Tāpēc mēs radījām EyeSight*1, Subaru progresīvo autovadīšanas atbalsta sistēmu. Gluži kā otrs acu pāris EyeSight stereokameras fiksē krāsainus trīsdimensiju attēlus ar gandrīz tikpat labu atpazīšanas spēju, kāda

piemīt cilvēka acij. Izmantojot attēlus no abām kamerām, lai precīzi noteiktu apveidus, ātrumu un distanci, sistēma atpazīst ne tikai automobiļus, bet arī motociklus, velosipēdus un gājējus*2. Kad sistēma konstatē bīstamu situāciju, tā brīdina vadītāju un, ja tas ir nepieciešams, pat iedarbina bremzes, lai palīdzētu izvairīties no nelaimes gadījuma. Ar šādu uzlabotu sniegumu EyeSight atvieglo autovadītāja darbu, tāpēc savā Outback tu jutīsies drošāk.

TEHNOLOĢIJAS

Mēs attīstām hibrīdtehnoloģijas un pievienojam tās Subaru ģenētiskajam kodam. Mēs papildinām to ar motora asistentu – tā tu iegūsti labāko no abām pasaulēm.

Un tas ir labākais pasaulei, kurā mēs dzīvojam.

BOXER DZĪNEJI
Subaru bokserdzinēja horizontāli opozitīvā konfigurācija izvieto virzuļus 180 grādu leņķī, lai nodrošinātu zemāku, plakanāku profilu nekā citiem dzinēju veidiem. Tas piešķir dzinējam un visam automobilim zemāku smaguma centru, zemāku profilu un labāk līdzsvarotu svara sadalījumu.
SIMETRISKĀ PILNPIEDZIŅA
Kontrole nozīmē pārliecību, un stabilitāte ir veiklas autovadīšanas priekšnoteikums – tieši tāpēc Outback tā sajūsmina. Subaru automobiļi aizvien ir ļāvuši vadītājam pie stūres justies pārliecinoši, pateicoties tiem raksturīgajai simetriskās pilnpiedziņas uzbūvei un unikāli balansētajam Subaru bokserdzinējam. Šī sistēma vienmēr pievada jaudu visiem četriem riteņiem, nodrošinot labāku kontroli, braucot pa jebkuru ceļu arī nelabvēlīgos apstākļos. Automobilis ir izturīgs pret sānsveri un tam piemīt precīza vadāmība, jo sistēmas galvenās sastāvdaļas ir izkārtotas gareniski, savukārt zemais smaguma centrs nodrošina īpaši atsaucīgu vadāmību. Pateicoties unikālajām Subaru pilnpiedziņas priekšrocībām, automobilim ir izcila vadāmība, kas tev dod iespēju labāk izvairīties no bīstamām situācijām.
TRANSMISIJA
Lineartronic bezpakāpju variatora transmisija veidota, lai panāktu Subaru boksertipa dzinēja un simetriskās pilnpiedziņas maksimālu efektivitāti. Tā ļauj dzinējam darboties vispiemērotākajā jaudas intervālā, kas Outback nodrošina uzlabotus degvielas patēriņa rādītājus. Uzlabotā pārnesumu pārslēgšana 2.5i dzinējiem palīdz saglabāt vieglu, līganu gaitu un atsaucību. Variators pielāgojas braukšanas ātrumam un dzinēja darbībai, ļaujot vadītājam sajust pārnesumu maiņas punktus, kad auto uzņem ātrumu. Tādējādi vadītājam ir nodrošināta cieša un ērta saikne ar automobili.
X-MODE
Varenajā Outback tevi nespēj apturēt gandrīz nekas. Simetriskā pilnpiedziņa nodrošina lielisku saķeri sniega un lietus apstākļos vai braucot pa nelīdzeniem ceļiem. Turklāt, pateicoties X-MODE režīmam ar stāvu nobraucienu kontroles funkciju, Outback lieliski pārvar stāvas nogāzes un nelabvēlīgus ceļa apstākļus.

DROŠĪBA

EURO NCAP PIECU ZVAIGŽŅU NOVĒRTĒJUMS

Outback ir saņēmis maksimālo piecu zvaigžņu novērtējumu Euro NCAP 

(European New Car Assessment Programme) drošības testos.

CENAS

Metāliska krāsa + EUR 500