Subaru Forester - SIA TC Motors
Subaru Forester

JAUNAIS FORESTER

Mēs tevi iepazīstinām ar gluži jauno Forester. Pilnībā pārveidots gan iekšēji, gan ārēji, Forester sasniedz jaunu komforta, drošības un daudzpusības līmeni, lai varētu atbalstīt tevi ikdienas gaitās, vienlaikus iedvesmojot jauniem piedzīvojumiem.

Forester izturīgais un kompaktais korpuss, kas viegli pakļaujas manevrēšanai, piedāvā arī plašu un ērtu interjeru. Tāpēc tu vari justies pārliecināts, ka ikviens līdzbraucējs šai automobilī laiku pavadīs lieliski.

E-BOXER

SUBARU JAUNĀKĀS PAAUDZES DZINĒJA SISTĒMA

Šī sistēma apvieno motora asistentu un divas būtiskas Subaru tehnoloģijas: bokserdzinēju un simetrisko pilnpiedziņu. No saviem priekšgājējiem jaunais e-BOXER ir mantojis gan sniegumu, ko piedāvā automobiļa zemais smaguma centrs, gan pārbaudīto vērtību – simetrisko pilnpiedziņu.

Kompaktais un spēcīgais dzinējs atrodas līdzās automobiļa gravitācijas centram, toties akumulators un citi uzbūves elementi izvietoti virs aizmugures ass. Jaunais e-BOXER var lepoties ar vēl zemāku smaguma centru un labāku svara izlīdzinājumu starp automobiļa priekšpusi un aizmuguri nekā mūsu benzīna modelim, tāpēc tas spēj piedāvāt vēl labāku sniegumu un atsaucīgāku vadāmību, turklāt nezaudējot augstos drošības standartus. Tāds ir Subaru hibrīds!

SALONS

ĒRTĪBAS VISIEM

Pilnīgi jaunais Forester piedāvā komfortu katram pasažierim, lai kuru sēdvietu viņš izvēlētos. Šīs ērtības var novērtēt, jau kāpjot automobilī, jo durvis ir izveidotas tā, lai iekāpšana un izkāpšana būtu sevišķi ērta.

Iesēžoties automobilī, ikviens novērtēs plašo salonu ar tādiem parocīgiem elementiem, kā sēdekļa atzveltnes kabatas un ventilācijas sistēma salona aizmugurē. Sēžot klusajā salonā, nevienu netraucēs ceļa trokšņi un vibrācijas, tāpēc visi līdzbraucēji varēs patīkami pavadīt laiku kopā.

GALERIJA

X-MODE

SNIEGUMS, KAM UZTICĒTIES. VEIKTSPĒJA, KO BAUDĪT

Jaunais Forester brauciena laikā tev sniedz pilnīgu pārliecību. Tas piedāvā vieglu gaitu, atsaucīgu vadāmību un nevainojamu braukšanas komfortu.

Pagriezienos tu jutīsi līdzsvaru un stabilitāti, neraugoties uz apvidus automobilim raksturīgo virsbūves augstumu, jo Forester konstruēts, rūpējoties par to, lai brauciens nebūtu nogurdinošs un sagādātu prieku ikvienam. Tā kā visu modeļu pamataprīkojumā ietilpst pilnpiedziņa un uzlabots X-MODE režīms, izvēlēto galamērķi tu sasniegsi ar mierīgu prātu.

EKSTERJERS

PIESAKIES ŠODIEN

VAI TU VĒLIES BŪT PIRMAIS?

Mēs attīstām hibrīdtehnoloģijas un pievienojam tās Subaru ģenētiskajam kodam. Mēs papildinām to ar motora asistentu – tā tu iegūsti labāko no abām pasaulēm.

Un tas ir labākais pasaulei, kurā mēs dzīvojam.

CENAS

Metāliska krāsa + EUR 500