JEEP® WRANGLER

IEBRAUC NĀKOTNĒ

Kāp iekšā tehnoloģiski vismodernākajā Wrangler! Jaunais Jeep® Wrangler ir pilnībā aprīkots ar visjaunākajām infoizklaides sistēmām un tehnoloģiju funkcijām. Atklāj ceturtās paaudzes Uconnect sistēmas Apple un Android viedtālruņiem, 7.0 vai 8.4 skārienjutīgu ekrānu ar iespēju veikt tālummaiņu, savelkot ar diviem pirkstiem, un daudzām citām tehnoloģiju komponentēm, lai gūtu no katra piedzīvojuma vislabāko.

UCONNECT™ SISTĒMAS

Mūsu līdz šim vismodernākās Uconnect™ sistēmas ļauj tev saglabāt kontroli un kontaktu ar visu pārējo pasauli.

LABĀK PAR LĪDZENU SAVIENOJAMĪBU

Mūsu ceturtās paaudzes Uconnect™ sistēmas ietver DAB+ Radio, viedtālruņa savienojamību, funkcionalitāti Drag’n’Drop un pinch-to zoom, proti, “novelc un nomet” un “veic tālummaiņu, savelkot ar diviem pirkstiem”, uzlabotu veiktspēju, ātrāku startēšanu, pilnveidotu apstrādes spēju, palielinātu skārienjutīga ekrāna reakciju un spilgtu dzidrumu ar uzlabotu izšķirtspēju un spilgtumu.

APPLE CARPLAY® ATBALSTS

Apple CarPlay® atbalsts nemanāmi savieno tavu iPhone® ar transportlīdzeklī iebūvēto displeju un kontroli. Lieto Uconnect™ skārienjutīgo ekrānu vai savu balsi, lai, izmantojot Siri®, veiktu tālruņa zvanus, piekļūtu mūzikai, nosūtītu un saņemtu ziņas, iegūtu virziena norādes atbilstīgi satiksmei un vēl vairāk, vienmēr koncentrējoties uz ceļu.

UCONNECT™ SISTĒMAS

Android Auto™ izmanto Android™ mobilo operētājsistēmu un savieno to ar apbalvoto Uconnect™ sistēmu. Viegla vadāmība, izmantojot skārienjutīgo ekrānu un balss atpazīšana tev palīdzēs nokļūt tur, kur tev vajag būt, vienlaikus straumējot bezgalīgo mūziku ar Google Play Music. Ļauj Google Maps™ noteikt ceļu un izmanto balss kontroli dažādu uzdevumu veikšanai, vienmēr koncentrējoties uz ceļu.

PARKVIEW® AIZMUGURES SKATA KAMERA

Viegli manevrē, lai novietotu automašīnu stāvvietā, izmantojot ParkView® aizmugures skata kameru. Sistēma, kad tu virzies atpakaļgaitā, attēlo aizmugures skata video attēlu ar dinamiskām režģlīnijām. ParkView ir uz ekrāna redzami brīdinājumu signāli vai saklausāmi zvani, kas pievērsīs tavu uzmanību slēptiem objektiem aizmugurē.

PERSONALIZĒTS RĀDĪTĀJU KLASTERIS

Sahara un Rubicon ir standarta konfigurējams 7 collu daudzskatu informācijas digitāls klastera displejs, kas ļauj tev izvēlēties savus personīgos iestatījumus un attēlus. Pilnkrāsu displejā ir integrēta sīka navigācija un tāda mediju informācija, kā dziesma, mākslinieks un stacija, un tas attēlo pārraides statusu reāllaikā. Klasterī ir arī bezceļu lapas, kas autovadītājam sniedz virkni bezceļu braucieniem noderīgu rādītāju, piemēram, stāvumu, līkumu, augstumu, GPS koordinātes, jaudas sadalījumu piedziņas sistēmā un vēl vairāk.

PĀRVAR SKAŅAS BARJERU

Sahara un Rubicon standartaprīkojumā ietilpst Alpine® premium klases audio sistēma, kam ir 552 vatu 12 kanālu pastiprinātājs, astoņi skaļruņi un zemfrekvences skaļrunis aizmugurē. Sistēma ir papildināta ar aktīvu skaņas pārtraukšanu un akustisku laminētu vējstikla stiklu.