JEEP® WRANGLER

IKONA ATPAZĪTA VISĀ PASAULĒ

PIEDZĪVOJUMĀ

Jaunais Jeep® Wrangler interjers ir izstrādāts, lai visdrosmīgākajam garam būtu vislabākā kvalitāte, ērtības, drošība un vismodernākā savienojamība. Lec iekšā un sagatavojies izbaudīt braucienu, ko nekad neaizmirsīsi!

PAVISAM JAUNS INTERJERS

Iekārtojies savas dzīves braucienam pavisam jaunā interjerā pilnīgi citādā atmosfērā! Jaunais sēdekļu dizains nodrošina komfortu un maksimālu atbalstu, vienlaikus, ir pieejami apsildāmi priekšējie sēdekļi, papildu telpa kājām pie aizmugures sēdekļiem, premium klases roku balsti, gudri mantu uzglabāšanas risinājumi un vēl vairāk, lai katrs brauciens paliktu atmiņā.

SPORT MELNS AUDUMS

Melna auduma vienvietīgi sēdekļi ir standarta risinājums Wrangler Sport.

SPORT KAMIEĻBRŪNS AUDUMS

Kamieļbrūna auduma vienvietīgi sēdekļi ir standarta risinājums Wrangler Sport un ērti notur tevi tavā vietā.

SAHARA MELNS AUDUMS

Melna auduma vienvietīgi sēdekļi ar zemu atzveltni ar “Sahara” logotipu ir standarta risinājums Wrangler Sahara un ērti notur tevi tavā vietā.

SAHARA KAMIEĻBRŪNS AUDUMS

Kamieļbrūna auduma vienvietīgi sēdekļi ar zemu atzveltni ar “Sahara” logotipu ir standarta risinājums Wrangler Sahara un ērti notur tevi tavā vietā.

SAHARA MELNA ĀDA

Ar melnu ādu apdarināti vienvietīgi sēdekļi ar dekoratīvu nošuvi un “Sahara” logotipu ir pieejami modelim Wrangler Sahara, tavam braucienam piešķirot izsmalcinātu akcentu.

SAHARA KAMIEĻBRŪNA ĀDA

Ar kamieļbrūnu ādu apdarināti vienvietīgi sēdekļi ar dekoratīvu nošuvi un “Sahara” logotipu ir pieejami modelim Wrangler Sahara, tavam braucienam piešķirot izsmalcinātu akcentu.

SAHARA MELNA MCKINLEY ĀDA

Ar melnu McKinley ādu apdarināti vienvietīgi sēdekļi ar dekoratīvu nošuvi un “Jeep” logotipu ir pieejami modelim Wrangler Sahara ar Overland Pack, tavam braucienam piešķirot izsmalcinātu akcentu.

SAHARA KAMIEĻBRŪNA MCKINLEY ĀDA

Ar kamieļbrūnu McKinley ādu apdarināti vienvietīgi sēdekļi ar dekoratīvu nošuvi un “Jeep” logotipu ir pieejami modelim Wrangler Sahara ar Overland Pack, tavam braucienam piešķirot izsmalcinātu akcentu.

RUBICON PREMIUM KLASES MELNS AUDUMS

Melna auduma vienvietīgi sēdekļi ar sarkanu dekoratīvu nošuvi un “Rubicon” logotipu ir standarta risinājums Wrangler Rubicon.

RUBICON MELNA ĀDA

Melni, ar ādu apdarināti vienvietīgi sēdekļi ar sarkanu dekoratīvu nošuvi un “Rubicon” logotipu ir standarta risinājums Wrangler Rubicon, tavam braucienam piešķirot izsmalcinātu akcentu.

RUBICON ĀDAS APDARE KAMIEĻBRŪNA ĀDA

Ar kamieļbrūnu ādu apdarināti vienvietīgi sēdekļi ar dekoratīvu nošuvi un “Rubicon” logotipu ir pieejami modelim Wrangler Sahara, tavam braucienam piešķirot izsmalcinātu akcentu.

PLAŠAS ATVĒRTĀS ZONAS

Ikvienam Wrangler galvenais ir būt brīvā dabā. 2018. gadā ir veikti ievērojami pilnveidojumi, tai skaitā, jauns viegls Freedom Top® modelis ar cietu jumtu ar viegli noņemamiem jumta paneļiem. Jaunais Sunrider® modelis ar atvāžamu jumtu bez rāvējslēdzēja ietver uzlabotu auduma kontroli un palīgmehānismu atvēršanas un aizvēršanas procesa vienkāršošanai.

BEZ KOMPROMISIEM

Vai tu izvēlēsies izsmalcināto Sahara modeli, vai spējīgo Rubicon, tu izbaudīsi neticamu komfortu un ērtības, kas apvienotas ar vismodernāko tehnoloģiju.

SAHARA PRECIZITĀTE UN IZSMALCINĀTĪBA

Moderns it visā, Wrangler Sahara 2018. gada interjers paceļ latiņu jaunos augstumos. Ir pieejami sēdekļi ar ādas apdari, ar ādu apvilkts un ar dekoratīvu šuvi nošūts vadības panelis, un standarta UconnectTM Radio ar 8,4 collu skārienjutīgu ekrānu un divu zonu automātisko temperatūras kontroli – šādi tu vienmēr brauksi ērti un ar stilu.

RUBICON NEGLUDS UN MĒRĶTIECĪGS

Wrangler Rubicon paplašina iekšējās un ārējās robežas. Standarta UconnectTM Radio ar 8,4 collu skārienjutīgo ekrānu tevi izklaidē un pievieno, kamēr ar ādu pārvilktie sēdekļi un standarta divu zonu automātiskā temperatūras kontrole pievieno izsmalcinātību un komfortu.

SAKRAVĀJIES

Jaunais Wrangler ir turpinājums tam, kas esi tu. Tas ir negluds, spējīgs un daudzpusīgs, būvēts tā, lai piedalītos ikvienā tevis plānotajā ekspedīcijā. Uz ceļa vai bez tā, ar jumtu vai bez tā – vienīgās robežas ir tās, ko rada tava iztēle.

TRAIL RAIL™ SISTĒMA

Jaunā pieejamā Trail Rail™ sistēma ir premium klases, regulējama sliedes saišu saimniecības sistēma, kas ir uzstādāma uz kargo grīdas un vērtnē. Papildini to ar piederumiem no Jeep®Performance Parts.

JEEP® SAIMNIECĪBAS REŽĢIS

Jauno pieejamo Jeep® saimniecības režģi iedvesmoja MOLLE stila taktikas pakas, ko visā pasaulē izmanto bruņotie spēki. Tas darbojas kā satura organizators un elastīga uzglabāšanas sistēma. Uzglabā kabatas bateriju, pirmās palīdzības komplektu vai ūdens pudeles – lai, kad vajadzīgs, būtu pa rokai.

SLĒPTA MANTU NOVIETOŠANA

Aizmugures bagāžnieka zonai ir noņemama kravas grīda, kas paredzēta, lai tavas iekārtas nebūtu visu acu priekšā.

DROŠA MANTU NOVIETOŠANA

Gan cimdu nodalījumu, gan centra konsoli var aizslēgt, tā sniedzot papildu aizsardzību – tavas lietas būs drošībā pat ar kājām gaisā.

SATVERŠANAS ROKTURI

Satveršanas rokturi ir uzstādīti tieši A un B balstā, lai Wrangler būtu vieglāk iekāpt un no tā izkāpt, un lai piedāvātu pamatīgu atbalstu, braucot bezceļus.

INTERJERA IZVELKAMAIS ROKTURIS

Ikoniskais Wrangler raksturīgais izvelkamais rokturis ir ideāls sabiedrotais braucieniem pa bedrainiem ceļiem.

IZMAZGĀJAMS INTERJERS

Izmazgājamais interjers ietver pavisam jaunus, grīdā izvietotus vienvirziena vārstus, kas ļauj ūdenim izplūst, bet neļauj tam iekļūt atpakaļ. Vienkārši – noņem tikai paklāju un tu vari izmazgāt interjeru ar šļūteni*.

* Vienmēr atrod līdzsvaru starp savām prasmēm un pieredzi – atbilstīgi apstākļiem. Pārliecinies, ka ievēro visas īpašnieka rokasgrāmatā sniegtās instrukcijas par augšas un durvju noņemšanu un vējstikla nolaišanu. Braukšana bez durvīm un ar nolaistu vējstiklu ir paredzēta tikai bezceļa apstākļos.

NEGLUDAS DETAĻAS

Rokturu, pogu un pārslēgu darbības izcilība ir pārbaudīta. Gumijotais materiāls ap Uconnect® skārienjutīgo ekrānu, ieslēgšanas un apstādināšanas pogas un slēdžu dizains mērķtiecīgi nodrošina to praktisko lietojumu, ergonomiku un papildu izturību.

IEDARBINĀŠANAS POGASWrangler JL var iedarbināt, nospiežot pogu. Poga ir ūdensizturīga – tā ir izturējusi 24 stundu mirkšanas pārbaudi.

INSTRUMENTU PANELIS

Katra detaļa jaunajā Wrangler JL ir izstrādāta, lai piedāvātu maksimālu derīgumu un stilu.

MEDIJU CENTRS

Ņem savu pasauli vienmēr sev līdzi, pateicoties daudziem USB portiem, kas izvietoti konsolē un pie sēdekļiem. Pievienoties, lai arī kur tu nokļūtu, nekad nav bijis tik viegli.

USB PORTI/MEDIJU CENTRS

Divi USB porti ir izvietoti konsolē esošajā mediju centrā. Papildu ports atrodas centra roku balstā. Ir arī USB porti, kam var piekļūt no aizmugures sēdekļa.

115 VOLTU ELEKTRĪBAS IZVADS

Ar pieejamo 115 voltu papildu elektrības izvadu tu viegli vari uzlādēt mobilos telefonus, elektroniku un vēl citas ierīces, neizmantojot adapteri.

GATAVĪBĀ VISIEM LAIKAPSTĀKĻIEM

Esi gatavībā, lai kas stātos tev ceļā! Jaunās 2018. gada Wrangler komforta un ērtību īpašības ir izstrādātas tavai un tavu pasažieru labākai pieredzei – neatkarīgi no tā, kurp virzās termometra stabiņš.

APSILDĀMI PRIEKŠĒJIE SĒDEKĻI UN APSILDĀMS STŪRES RATS

Pieejamie apsildāmie priekšējie sēdekļi un apsildāmais stūres rats sniedz rāmu komfortu – tu nesapratīsi, kā bez tā varēja iztikt iepriekš. Ar ādu pārvilktais stūres rats ietver arī ērtu telefona, balss, audio un citu ierīču vadību.

DIVU ZONU AUTOMĀTISKĀ TEMPERATŪRAS KONTROLE

Standarta divu zonu automātiskā temperatūras kontrole ļauj lietotājiem kontrolēt temperatūru gan autovadītājam, gan priekšējā sēdekļa pasažierim – neatkarīgi vienam no otra.

APSILDĀMI ELEKTRISKIE SPOGUĻI

Nekad neraizējies par leduspuķēm uz eksterjera spoguļiem. Apsildāmi elektriskie spoguļi palīdz izkausēt sarmu vai ledu, lai skats būtu skaidrs un brauciens – drošāks. Ideāli, kad gatavojies doties agrā, sarmā tītā ikdienas ceļā vai sniegotā četrriteņu piedzīvojumā.