JEEP® WRANGLER

ELEGANCE. LAI ARĪ KUR TU DOTOS

PILNĪBĀ JAUNAIS 2018 JEEP® WRANGLER SAHARA

NEPĀRSPĒJAMA BRĪVĪBA UN PIEDZĪVOJUMI

Stilīgs un izsmalcināts interjers apvienojumā ar ikonisko dizainu, lai radītu transportlīdzekli, kas piesaista uzmanību un spēj uzņemties jebkurus izaicinājumus uz ceļa un bezceļa. Papildus tam labi pārdomātā kabīne piedāvā jaunākās paaudzes Uconnect™ skārienjutīgās sistēmas.

PILNĪBĀ JAUNAIS 2018 JEEP® WRANGLER RUBICON

SPĒCĪGĀKAIS WRANGLER, KĀDS JEBKAD BIJIS
Ar pilnībā jauno Jeep® Wrangler Rubicon dodieties uz vietām, dariet lietas un skatiet to, ko nekad pat neiedomājāties. Šis modelis paceļ jau tā leģendāro Jeep® zīmola bezceļu braukšanas spēju pavisam jaunos augstumos pateicoties 32 collu riepām braukšanai jebkurā apvidū, visu automašīnas reduktoru un pārnesumkārbas pārnesuma attiecību reizinājuma skaitlim (crawl ratio) 77,2:1, jaunajam 2,0 turbo benzīna dzinējam un automātiskajai pārnesumkārbai, kā arī uzlabotajiem leņķiem, kas padara bezceļu braukšanu vēl pārāku. Vēl nekad nav bijis tik spējīgs Jeep® Wrangler.

2018 WRANGLER SPORT

Pilnībā jaunais Jeep® Wrangler Sport ir paredzēts tiem, kuri nevēlas, lai viņiem kas stātos ceļā piedzīvojumos. Tam piešķirta Trail Rated® zīme, kas norāda uz spēju pārliecinoši braukt pat vissarežģītākajos apvidos. Tas ir autentisks un lieliski piemērots tiem, kas meklē personalizācijas iespējas un vēlas to padarīt tiešām par savu.

SELEC-TRAC® 4X4 SISTĒMA

Command-Trac® 4×4 sistēma piedāvā pilnīgi jaunu pilna laika režīmu, kas automātiski pārslēgsies no 2WD uz 4WD, ja tas būs nepieciešams. Balstoties uz iekšējo riteņu ātrumu un vilces kontroles sensoriem, šī sistēma, ko sauc par Selec-Trac, padara braukšanu nelīdzenos apvidos un skarbos laika apstākļos drošāku un vienmērīgāku, nepieciešamas gadījumā palielinot efektivitāti ar pilnpiedziņu. Command-Trac® 4×4 sistēmai ir arī Selectable Part-Time sistēma, kas nodrošina 50/50 griezes momenta sadalījumu starp priekšējām un aizmugurējām asīm, lai iegūtu nepārspējamu vilces spēku, kas padarījis Jeep® zīmola transportlīdzekļus par leģendārām 4×4 automašīnām.

UCONNECT™ WITH 7-INCH TOUCHSCREEN

UCONNECT™ 4 AR 7 COLLU SKĀRIENEKRĀNU

Saglabājiet savienojamību, esot ceļā. Uconnect™ 4 ar 7 collu skārienekrānu ir pieejams Apple CarPlay atbalsts, Android Auto™, Bluetooth® Streaming Audio un integrēta Voice Command, kā arī Google Maps™ un Apple® Maps.

MAZGĀJAMS INTERJERS

Interjera tīrīšanai un ūdens novadīšanai vienkārši atveriet jaunos vienvirziena grīdas drenāžas vārstus un atbrīvojieties no uzkrātā ūdens un netīrumiem.

PARKSENSE® REAR PARK ASSIST

ParkSense® Rear Park Assist sistēma izmanto skaņas sensorus, kas atrodas aizmugurējā bamperī, lai konstatētu aizmugurē esošos šķēršļus. Tuvojoties potenciālajam riskam, veicot paralēlo autmašīnas novietošanu vai iebraucot stāvvietā atpakaļgaitā, tā izdalīs skaņas signālu.

2018 WRANGLER SAHARA

Pilnībā jaunais Jeep® Wrangler Sahara izstrādāts ar izciliem materiāliem un meistarību, lai sniegtu nevainojamu pieredzi gan braucot pa bezceļiem, gan pilsētvidē. Iedvesmojoties no Wrangler mantojuma Sahara piedāvā izsmalcinātu salonu ar jaunākajām tehnoloģijām, inovatīvu bagāžas nodalījumu un nepārspējamu komfortu. Tā eksterjeram raksturīgs ikonisks izskats, kas papildināts ar virsbūves krāsas arku uzlikām un virsbūves krāsas cieto jumtu.

18 COLLU PULĒTI ALUMĪNIJA RITEŅI

Saglabājiet izteiksmīgo dizainu, lai kur arī jūs dotos, ar 18 collu pulētiem alumīnija riteņiem ar tech gray iedobumiem.

PARKVIEW® ATPAKAĻSKATA KAMERA

ParkView® atpakaļskata kamera attēlo aizmugurē esošo apgabalu Uconnect™ skārienekrānā, ja transportlīdzeklis tiek pārslēgts atpakaļgaitā.

VIRSBŪVES KRĀSAS RITEŅU ARKAS

Virsbūves krāsas arku uzlikas saskan ar virsbūves krāsas resti, lai pielāgotos eksterjera krāsai un virsbūves krāsas cietajam jumtam, radot nevainojamu izskatu. Standarta sānu sliekšņi atvieglo iekāpšanu un izkāpšanu.

PIEEJAMA UCONNECT™ 4C NAV AR 8,4 COLLU SKĀRIENEKRĀNU

Jaunākās paaudzes Uconnect™ sistēmai ir 8,4 collu skārienekrāns, kas atttēlo informāciju tad, kad jums tā nepieciešama. Piekļūstiet navigācijai, transportlīdzekļa kontroles funkcijām un Apple CarPlay® atbalstam vai Android Auto™, lai izmantotu viedtālruņu iespējas, nenovēršot acis no ceļa.

2018 WRANGLER RUBICON

Pilnībā jaunais Jeep® Wrangler Rubicon ir gatavs bezceļa apstākļiem. Ar izturīgajām 32 collu dubļiem un sniegam paredzētajām riepām, visu automašīnas reduktoru un pārnesumkārbas pārnesuma attiecību reizinājuma skaitlim (crawl ratio) 77,2:1 un viegli pieejamo pārslēgšanu uz pilnpiedziņu, Rubicon ir pielāgots jebkāda veida piedzīvojumiem.

VISIEM APVIDIEM PIELĀGOTAS RIEPAS

Jeep® Wrangler Rubicon standartā ir aprīkots ar 32 collu dubļiem un sniegam paredzētajām bezceļu riepām. Augstākās riepas ir stingras, izturīgas un spējīgas nodrošināt izcilu vilci, kā arī nodrošina Wrangler izcilu 9,9 collu attālumu no automašīnas apakšas līdz zemei.

TRU-LOK® PRIEKŠĒJIE UN AIZMUGURĒJIE ELEKTRONISKIE BLOĶĒŠANAS DIFERENCIĀĻI

Tru-Lok® priekšējie un aizmugurējie elektroniskie bloķēšanas diferenciāļi bloķē jaudu un to vienmērīgi sadala starp visiem riteņiem, lai nodrošinātu nepārspējamu vilci, braucot mazā ātrumā pa klintīm.

ROCK-TRAC® 4X4 SISTĒMA

Sevi pierādījusī Rock-Trac® 4×4 sistēma nodrošina lielas jaudas divu pakāpju pārnesumkārbu ar 4:1 zemu diapazonu un visu automašīnas reduktoru un pārnesumkārbas pārnesuma attiecību reizinājuma skaitli (crawl ratio) 77,2:1 ar benzīna dzinētu un automātisko pārnesumkārbu.

VIRSBŪVES KRĀSAS RESTE AR TUMŠIEM AKCENTIEM UN PRIEKŠĒJO LUKTURU APMALES

Jeep® Wrangler Rubicon standarta aprīkojumā ir iekļauta virsbūves krāsas reste ar tumšiem akcentiem un priekšējo lukturu apmalēm. Viss, ko vēlaties no dizaina, un pat vēl vairāk.