Tehnoloğija un drošība

JEEP® COMPASS

MIGLAS LUKTURI

Spēcīgi, pārliecinoši izliekumi un eleganti akcenti padara jaunā Compass galvenos lukturus ne tikai pilnīgi funkcionālus, bet tie kalpo arī kā dizaina elementi. Lai palielinātu drošību un lai nodrošinātu redzamību ne tikai vadītājam, bet arī citiem satiksmes dalībniekiem, braucot miglas apstākļos, jāaktivizē miglas lukturi. Pagrieziena funkcija tiek aktivizēta, pagriežoties un apgaismojot sānu laukumu blakus automašīnai, tādējādi palielinot drošību, braucot sliktas redzamības apstākļos.

UCONNECT™ 8.4 NAV

Jaunās paaudzes Uconnect ™ 8.4 NAV nodrošina plašu pieejamo brīvroku sistēmu, izklaides un navigācijas funkciju klāstu uz šobrīd labākā pieejamā 8,4 collu lielā, skārienjutīgā ekrāna, kas atbalsta dažādu pieskārienu žestus, kā arī ”pieskarieties un velciet” iespējas.

7 COLLU INSTRUMENTU PANELIS

7 collu instrumentu panelis piedāvā vadītājam plašu pielāgošanas iespēju klāstu, sākot ar pamata spidometru, līdz pat konkrētai transportlīdzekļa statusa informācijai. Tas ļauj vadītājam personalizēt informāciju, un displejs ir izstrādāts tā, lai ar grafiku un tekstu palīdzību informāciju varētu nodot ātri un vienkārši. Izmantojot pogas uz stūres, vadītājs var pielāgot ekrānu savām vajadzībām, izvēloties, cik daudz informācijas vēlas redzēt uz ekrāna.

SELEC-TERRAIN® SISTĒMA

Selec-Terrain® vilkmes kontroles sistēma izstrādāta, lai optimizētu braukšanu, uzrādot nevainojamu sniegumu jebkādā reljefā. Tā elektroniski koordinē un optimizē līdz pat 12 sistēmām, kas nodrošina uzlabotu transportlīdzekļa vadību.

AIZMUGURĒJĀS PĀRKARES LEŅĶI

Jeep® Compass Trailhawk® nodrošina Trail Rated® iespējas, pateicoties pārkares leņķiem, unikālajai fasādei un palielinātajam braukšanas augstumam. Savā klasē labākais klīrenss ietver arī aizsargplāksnes, nobrauciena ātruma kontroli un 17 collu bezceļu riepas.

PAPLAŠINOT TEHNOLOĢIJU ROBEŽAS

Paplašini viedtālruņa iespējas arī atrodoties Jeep® Compass salonā, tas ļauj veikt tālruņa zvanus, piekļūt mūzikai, sūtīt un saņemt ziņas un daudz ko citu. Pateicoties jaunajām funkcijām, kas pieejamas Uconnect ™ 8.4 NAV, atklāj jaunu veidu, kā palikt savienojumā ar savu viedtālruni. Apple CarPlay, izmantojot Siri balss vadību, ļauj iPhone lietotājiem piekļūt kartēm, ziņām, tālrunim un mūzikai.

Android Auto ™ ļauj ērti un droši piekļūt balss vadībai ar brīvroku režīmu, Google Maps ™ un Google Play Music ™, izmantojot Uconnect ™ skārienjutīgo ekrānu vai stūres vadības ierīces.

Parādīts Apple CarPlay.

Android Auto, Google Play un citas ir Google Inc. preču zīmes.