Piederumi

JEEP® COMPASS

STŪRES RATS AR ĀDAS PĀRKLĀJUMU

Jeep® augstākās kvalitātes, ar precizitāti un meistarību izstrādāts, ar ādas pārklājumu apvilktas stūres rats ar iebūvētu audio, balss un braukšanas drošības sistēmu komandām, kas ļauj vadītājam turēt rokas uz stūres un koncentrēt visu uzmanību uz ceļu.

ELEKTRISKĀ STĀVBREMZE

Ieļauj stāvbremzes slēdzi, kas iestrādāts viduskonsolē, atsevišķu (elektro) motoru katram aizmugurējo riteņu bremžu suportam un elektronisku vadības moduli. Četri darbības režīmi: statiskais, dinamiskais, stāvbremzes atlaišana, uzsākot braukšanu un “safe hold”, kas novērš automašīnas ripošanu atpakaļ, uzsākot braukšanu kalnā.

LED AIZMUGURĒJIE LUKTURI

Jaunais Jeep® Compass ir aprīkots ar aizmugurējiem lukturiem, kas apvieno formu un funkciju. Lukturi perfekti novietoti transportlīdzekļa izliekumos, tādējādi piešķirot automašīnai atšķirīgu un īpašu izskatu. Standarta aprīkojumā ietilpst aizmugurējais atstarotājs un miglas lukturu opcijas ar augstākās kvalitātes standarta LED apgaismojumu.

BŪTISKAS IEZĪMES

Hromēti logi

Enter-N-Go™ sistēma

Miglas lukturi

Jumta reliņi

ENTER-N-GO™ SISTĒMA

Tev vairs nav nepieciešams izmantot atslēgas vai pogas. Ar personalizētu atslēgu kabatā vai somiņā, Tavs Jeep® Compass tiks atbloķēts, pavelkot priekšējo durvju rokturi vai atverot bagāžas nodalījumu. Atrodoties automašīnā, pateicoties Jeep® Compass Longitude pieejamajai funkcijai, elektroniskie sensori nosaka, vai atslēga ir automašīnā. Nospiežot pogu, autovadītājs var iedarbināt transportlīdzekli, neievietojot atslēgu aizdedzē.

JUMTA RELIŅI

Neatkarīgi no tā, vai Tu brauc ar riteni, sērfo, brauc ar kajaku vai vienkārši mēdz doties piedzīvojumos, jaunā Jeep® Compass aprīkojumā iekļauti jumta reliņi, kas, ja pareizi aprīkoti, droši spēj noturēt un pārvadāt lielgabarīta kravas un sporta ekipējumu.

LIMITĒTAS BŪTISKAS IEZĪMES

Divpaneļu jumta lūka

Uconnect™ 8.4 NAV

Melns jumts

7 collu instrumentu panelis

DIVPANEĻU JUMTA LŪKA

Jaunais Jeep® Compass ir aprīkots ar pieejamām, patērētājam draudzīgām funkcijām, tostarp plaši atveramu divpaneļu jumta lūku, lai sniegtu Tev nepieciešamo svaigo gaisu un saules starus.