JEEP® COMPASS

ESI PIRMAIS

Esi pirmais un iegūsti iespēju braukt ar šī gada gaidītāko SUV. Atklāj jauno Jeep® Compass Opening Edition piedāvājumu, kas ir labākais no jauninājumiem attiecībā uz dizainu, tehnoloģijām un iespējām.

INOVATĪVS SKAISTUMS

Jaunā Jeep® Compass dizainā satiekas jaunais un tradicionālais, atgriežot Jeep® ikoniskāko iezīmi, kas padarījusi zīmola dizainu leģendāru. Seko gludajam un aerodinamiskajam profilam, koncentrējoties uz katru detaļu, sākot ar hromēto lūku, beidzot ar septiņu iedaļu radiatora režģi, ļauj izgaismot skaistumu ar hipnotizējošajiem LED galvenajiem lukturiem.

PIEDZĪVO UZLABOTĀS REALITĀTES JEEP® COMPASS VIZUALIZĒTĀJU

Vēlies būt pirmais, kurš ar to brauc? Tagad Tu vari būt arī pirmais, kas to redz 360° leņķī. Esi tas laimīgais, kuram, pateicoties paplašinātās realitātes tehnoloģijām, ko nodrošina jaunais Lenovo Phab2 Pro Tango viedtālrunis, ir iespēja tuvumā apskatīt jauno Jeep® Compass automašīnu. Izmanto iespēju piedzīvot šo pieredzi, un rezervē sev vietu mūsu izvēlētajās Jeep® tirdzniecības vietās, lai iegūtu iespēju iepazīties ar šī gada gaidītāko apvidus automašīnu.

IEBRAUC NEIERASTAJĀ

Jaunais Jeep® Compass ļaus Tev nobraukt no pierastajiem standarta ceļiem un sniegs iespēju pavērties uz ikdienu neierastā veidā. Dodies ceļojumā, kurā Tu sastapsies ar četrām vadošajām personībām dizaina, lietotāja ērtību, tehnoloģiju un jaudas nozarēs, kas ar savu darbu un domāšanas veidu ir mainījušas sabiedrību un ikdienas dzīvi, iedvesmojot mainīt veidu, kā cilvēki redz un mijiedarbojas ar pasauli.