SUBARU

SOLTERRA

Jaunā Subaru Solterra aprīkojumā ir viss, kas raksturīgs ikvienam Subaru. Pārsteidzoši dāsnajā pamataprīkojumā ietilpst arī pilnpiedziņa un visas mūsu drošības sistēmas. Atšķirība tikai tā, ka jaudu nodrošina elektrība. Pat vairāk nekā 460 km garam braucienam.

Spēcīga pamata konstrukcija un progresīva autovadītāja palīdzības sistēma, kas veicina pasaulē vadošu drošību gan braucējiem, gan tiem, kas atrodas ārpusē.

Subaru simetriskās četru riteņu piedziņas princips, kas nodrošina kategorijā izcilāko manevrētspēju, un drošas īpašības uz ceļa ar teicamu braukšanas sajūtu.

Praktisks robustums, daudz vietas un viedas funkcijas, kas atvieglo bagāžas ievietošanu — no vismazākajām somiņām līdz lielam brīvā laika pavadīšanas aprīkojumam.

Tas ir tas, ko sagaida un novērtē Subaru automašīnu īpašnieki jau vairākās paaudzēs. Tagad pirmo reizi visas šīs iezīmes ir pieejamas automašīnā, kam ir pilnībā elektriska piedziņa.

Visaptveroša un padziļināta drošība

Visas drošības sistēmas ir iekļautas pamataprīkojumā. Cita starpā tās ietver elektronisko autovadīšanas asistentu, kas brīdina autovadītāju un palīdz pamanīt bīstamu situāciju, turklāt ārkārtējā gadījumā iedarbina funkcijas, lai izvairītos no sadursmes ar statiskiem vai kustīgiem objektiem, arī cilvēkiem un dzīvniekiem. Lielu daļu šādu funkciju daudzi jau pazīst. Toties dažas ir pilnīgi jaunas, piemēram, drošas izkāpšanas asistents, kas brīdina autovadītāju neatvērt durvis, ja no aizmugures tuvojas cits automobilis vai velosipēds.

Pilnpiedziņa ar X-Mode

21 cm klīrenss un Subaru pastāvīgā pilnpiedziņa nozīmē to, ka tu varēsi nokļūt vietās, kas parastam elektroautomobilim visbiežāk paliek nesasniedzamas. Kad to vēl papildina Solterra divu elektromotoru vienmērīgā un lineārā jaudas padeve, tu iegūsti lielisku vilci un veiktspēju braukšanai pa jebkādu ceļa segumu gandrīz jebkādos laikapstākļos. Un pateicoties elektromotoru tūlītējai jaudas piegādei, arī Subaru saķeres asistents X-Mode darbojas vēl efektīvāk.

Iedarbini un kontrolē

Solterra vadītāja aprīkojums raksturo Subaru dizaina filozofiju: pārskatāmība, vienkāršība un parocīgums. Svarīga informācija braukšanas drošībai ir attēlota ieslīpajā mērinstrumentu panelī, kā arī konsoles displeja skaidrajā attēlā.

Tavā rīcībā

Subaru ir praktisks automobilis gan ikdienai, gan brīvā laika pavadīšanai. Solterra var lepoties ar plašu, ērtu un parocīgu bagāžas nodalījumu, kas aprīkots ar divās pozīcijās pielāgojamu grīdu – augstāka pozīcija paredzēta garenas un plakanas formas priekšmetu ērtākai ievietošanai, turpretī zemāka grīdas pozīcija piemērota īpaši apjomīgas bagāžas pārvadāšanai. Solterra bagāžas nodalījuma ietilpība sasniedz 452 litrus (VDA).

Uzlāde

Vispusīgums un savienojamība ar visu reģionu augstas jaudas lādētājiem padara Solterra par neapstrīdami izdevīgu transportlīdzekli. 150kW DC ātrā uzlāde tikai 30 minūšu laikā uzpilda strāvu 80% apmērā. Ir pieejama arī attālināta akumulatora statusa un citu funkciju kontrole, izmantojot viedtālruni.

Subaru Care – Nezaudē sakarus

Sakari ar automobili un multimediju sistēmu, kas atrodas tajā. Ar Subaru Care mobilo lietotni tu piekļūsi jaunam sakaru un ērtību līmenim. Tā pieejama viedtālrunī un ļauj tev attālināti piekļūt plašam informācijas un funkciju klāstam, kā arī piedāvā attālinātas kontroles iespējas. Tādējādi tu paliec sakaros ar savu Solterra, pat ja nevari sēsties pie stūres.

Drošs īpašums ilgu gadu laikā

Modelim Solterra — gluži kā visiem Subaru — ir 5 gadu garantija, un tas ir radīts ilgai un uzticamai kalpošanai. Solterra akumulatori ir radīti tā, lai saglabātu 70 procentu jaudas pat pēc 8 gadu darbības.

Piesakies testa braucienam