header image

Chrysler

TC Motors Chrysler auto serviss ar vairāk kā 15 gadu pieredzi Chrysler automašīnu apkalpošanā piedāvā augstākā līmeņa garantijas un pēcgarantijas remontu veikšanu Chrysler automašīnām. TC Motors Chrysler auto servisa meistari ir augsti kvalificēti un regulāri tiek iesaistīti Chrysler servisa profesionālās apmācībās, lai sniegtu vislabāko apkalpošanu un padarītā darba rezultātu.

PRIEKŠROCĪBAS

PRIEKŠROCĪBAS

Uzticies tikai speciālistiem: apmācīts un sertificēts personāls; vairāk nekā 15 gadu pieredze auto aprūpē; remonta darbu veikšana atbilstoši ražotāja tehnoloģijām; visaugstākās klases speciāli diagnostikas instrumenti; rūpnīcas informatīvais nodrošinājums; oriģinālo rezerves daļu izmantošana; rūpnīcas noteikto garantijas darbu veikšana; rūpnīcas pēcgarantijas bezmaksas servisa kampaņu izpilde; elastīga atlaižu programma katram auto un katram īpašniekam; 2 gadu garantija remontdarbiem un oriģinālām rezerves daļām. Esiet pārliecināti, ka mēs par Jūsu auto zinām visu!

Pieteikties servisam

ATLAIŽU PROGRAMMA

ATLAIŽU PROGRAMMA

Mīli savu auto arī pēc garantijas beigām! Savas automašīnas apkopēm un remontiem izmanto labākās rezerves daļas ar īpašām TC Motors atlaidēm. Rezerves daļām atlaides - līdz 25%. Darbam atlaides - līdz 50%.

Uzzināt vairāk

REZERVES DAĻAS

REZERVES DAĻAS

Jūsu auto sastāv no vairāk nekā 60 000 detaļām un mēs par tām zinām itin visu. Vai vēlaties, lai Jūsu auto būtu par 100% oriģināls? Mēs Jums piedāvāsim oriģinālas rezerves daļas Mopar, kuras atbilst visiem tehniskiem standartiem un kurām tika rūpīgi pārbaudītas ražotāja rūpnīcā, kā arī tās būs ideāli piemērotas Jūsu automobilim. Pēc Jūsu vēlmēm mēs varam piedavāt Jums neoriģinālas rezerves daļas un aksesuārus no vadošajiem ražotājiem (Bosch, Brembo, Sachs). Pie mums Jūs iegūsiet ideālu kvalitātes un pievilcīgas cenas kombināciju.

Pieteikties servisam

Remonts

Remonts

Uzticies tikai speciālistiem! Remontdarbi tiek veikti atbilstoši ražotāja prasībām, izmantojot jaunākās diagnostikas un apkalpošanas iekārtas. Tādējādi, remontdarbos izmantojot oriģinālās vai augstas kvalitātes analogās rezerves daļas saglabājas automašīnas ražotāja dotās garantijas.

Pieteikties servisam

TEHNISKĀS APKOPES

REGULĀRĀS TEHNISKĀS APKOPES

Tehniska apkope ir ne tikai eļļas un eļļas filtra maiņa - ta aptver virkni veicamo apkopju procedūru! Katram automašīnas ekspluatācijas ciklam Chrysler ir izstrādājis īpašas servisa procedūras. Veiciet tehnisko apkopi atbilstošo ražotāja norādījumiem un Jūsu automašīna kalpos ilgi. Regulāras tehniskās apkopes ir svarīgas ne tikai Jūsu un satiksmēs drošibai, bet ari svarīgas automašinas vertības saglabāšanai.

Uzzināt vairāk

MAIŅAS AUTO

MAIŅAS AUTO

Plāno nodot auto servisā? Neapstājies – turpini ceļu! Jūsu ērtībām, kamēr automašīna atrodas servisā, piedāvājam maiņas auto.

Sazināties ar mums
Loader