header image header image header image header image header image header image

Subaru XV

Cena no
20 900 eur

Mēneša maksājums no 230 eur
slēdzot līgumu uz 60 mēnešiem

Interjers

IZGATAVOTA TIEŠI JUMS

Subaru uzlabotā balstiekārta ietaupa daudz vietas bagāžas nodalījumā. Pat ja automobilī esat pieci cilvēki, bagāžai ir pietiekami daudz vietas. Aizmugures sēdeklis ir arī dalāms un nolokāms. Tad patiesi ir daudz vietas bagāžai!

Subaru XV pietiks vietas pieciem pasažieriem un vienlaikus pieciem rokas bagāžas koferiem. 60/40 proporcijā nolokāmie aizmugures sēdekļi Subaru XV salona aizmugurē nodrošina vietu vienlaikus gan pasažierim, gan velosipēdam.

1270 litru bagāžas ietilpība*, bagāzas nodalījuma teju kvadrātformas durvis, kā arī pilnībā nolokāmi aizmugures sēdekļi - tas viss justies ērti, gan braucot pa pilsētas ielām, gan dodoties ceļojumā uz laukiem.

 

* Pēc VDA metodes. (V214). Modeļiem bez jumta lūkas.

 

8 Virzienos elektriski regulējams vadītāja sēdeklis (Business Sport)

Bezatslēgas piekļuves sistēma un iedarbināšanas poga (Business Sport)

 

 

 

ATSLĀBSTIET UN JŪTIETIES ĒRTI

Subaru XV interjers ir ļoti rūpīgi izstrādāts, lai nodrošinātu maksimālu komfortu gan autovadītājam, gan pasažieriem. Ņemot vērā automobiļa īpaši garo bāzi un ietilpīgo virsbūvi, pasažieriem ir pietiekami daudz vietas gan priekšējos, gan aizmugures sēdekļos. Turklāt tie ir augstu novietoti, kas nodrošina īpašī labu redzamību visos virzienos. Taustei patīkams ir arī mīkstais interjera apdares materiāls, ar ko pārklāts Subaru XV panelis un citas interjera detaļas.

Vislabākās ērtības katrā vietā

XV salonu raksturo plašums un pārdomāts dizains. Lielā viduskonsole ir aprīkota ar 12 voltu strāvas pieslēgvietu un ērtu polsterētu elkoņbalstu starp priekšējiem sēdekļiem.

Priekšējās durvīs ir četri glāžu turētāji un lielas kabatas, kā arī nodalījumi un glāžu turētāji aizmugures durvīs.

Viduskonsolē atrodas gan USB, gan papildu pieslēgvieta, kas ļauj viegli pieslēgt automašīnas audiosistēmai savu mūzikas ierīci, piemēram, MP3 atskaņotāju, un baudīt mūziku caur skaļruņiem.

 

 

8 virzienos elektriski regulējams vadītāja sēdeklis (Business Sport)

Roku balsts aizmugurē

 

Subaru XV - savvaļas zvērs pilsētā
Papildus informācija
67812828
Loader