header image header image header image header image header image header image

Subaru XV

Cena no
20 900 eur

Mēneša maksājums no 230 eur
slēdzot līgumu uz 60 mēnešiem

Drošība

AKTĪVĀ DROŠĪBA

Subaru XV ir auto tiem, kuriem patīk braukt aktīvi, tomēr droši saspringtas satiksmes apstākļos. Pastāvīgā četru riteņu piedziņa, simetriskā transmisija un bokserdzinējs nodrošina izcilu stabilitāti uz ceļa jebkuros laika apstākļos. Arī Subaru VDC sistēma (automobiļa dinamiskās kontroles sistēma) ļauj nezaudēt saķeri pat tad, kad ceļš kļūst slidens. Papildu drošība tiem, kuriem patīk braukt.

AUTOMOBIĻA DINAMISKĀS KONTROLES SISTĒMA (VDC)

Automobiļa dinamiskā kontrole ir sistēma, kas tika izstrādāta, lai novērstu jebkura veida nestabilitāti. Sistēma ar dažādu sensoru palīdzību kontrolē automobiļa uzvedību un nekavējoties reaģē, ja gaidāma bīstama situācija. Ja jūs zaudējat kontroli pār automobili, VDC sistēma palēninās braukšanas ātrumu ar ABS palīdzību un samazinās dzinēja jaudu, kamēr atgūsiet kontroli.

BREMZES

Visiem modeļiem ir bremzes ar četru sensoru/četru kanālu ABS, kas nepieļauj riteņu bloķēšanos straujas bremzēšanas laikā. ABS sistēmu papildina elektroniskā bremzēšanas spēka sadale un bremzēšanas palīgsistēma, kas palielina bremžu spiedienu avārijas bremzēšanas gadījumā. XV ir aprīkots arī ar Hill Start Assist funkciju, kas palīdz uzsākt braukšanu slīpumā.

PĀRSKATĀMĪBA

Lai novērstu briesmas, tās ir jānojauš – un Subaru ir pielāgots, lai autovadītājam nodrošinātu maksimālu apkārtnes izjūtu. Subaru XV paaugstinātā pārskatāmība (paaugstinātais skata punkts) un dinamiskā, uz priekšu izvirzītā salona daļa ar trīsstūrveida loga nodalījumu samazina nepārskatāmo teritoriju, nodrošinot uzlabotu redzamību. Turklāt atpakaļskata kamera rada skaidrāku priekšstatu par to, kas atrodas aizmugurē.

 

XV Sport modeļi ir aprīkoti arī ar atpakaļskata kameru.

 

 

 

PASĪVĀ DROŠĪBA

Subaru XV ir aprīkots ar daudziem tehniskiem risinājumiem, lai palielinātu drošību gan autovadītājam, gan pasažieriem. Pilnveidoti SRS drošības spilveni*, kakla skriemeļu aizsardzība un drošības jostu spriegotāji ir tikai daži no tiem. Automobiļa virsbūve ir ļoti izturīga, un salonu ieskauj lokveida karkass papildus drošībai.

LOKVEIDA DROŠĪBAS KARKASS

XV virsbūve ir veidota no viegliem materiāliem, lai pilnveidotu automobiļa vadāmību. Taču drošības apsvērumu dēļ virsbūve ir arī ļoti izturīga. Pasažieru salonu ieskauj tā sauktais drošības karkass. Pastiprinošās sijas jumtā, durvju statņos un grīdā ir ļoti spēcīgas un spēj izturēt un absorbēt triecienu visu veidu sadursmēs. Braucot ar XV, jūs esat labi pasargāts.

DROŠI UZSTĀDĪTS DZINĒJS

Ikviens Subaru ir veidots, piedomājot par maksimālu drošības līmeni, un horizontālais bokserdzinējs arī šajā ziņā sniedz savas priekšrocības. Sadursmes gadījumā dzinēja balsts atdalās no dzinēja un pārnesumkārbas un ļauj tiem paslīdēt zem grīdas, nevis iespiesties automobiļa salonā.

DROŠĪBAS JOSTAS UN DROŠĪBAS SPILVENI

XV standartaprīkojumā ietilpst drošības jostas ar spriegotājiem, lai jūs stingri saturētu, notiekot negadījumam, un drošības jostu slodzes ierobežotāji, lai samazinātu krūškurvja savainojumu risku. Visas sēdvietas ir aprīkotas ar trīspunktu drošības jostām. Lai nodrošinātu pilnīgu aizsardzību, XV ir aprīkots ar priekšējiem un sānu drošības spilveniem, drošības aizkariem un autovadītāja ceļgalu drošības spilvenu. Ar aktīvo galvas balstu palīdzību esam samazinājuši arī kakla skriemeļu savainojumu risku. Priekšējo sēdekļu aktīvie galvas balsti sadursmes gadījumā virzās uz priekšu, palīdzot noturēt pasažieru galvas vietā. Visbeidzot, XV aprīkojumā ietilpst ISOFIX stiprinājuma vietas bērnu sēdeklīšu nostiprināšanai aizmugures sēdeklī.

GĀJĒJU AIZSARDZĪBA

Gājēji un velosipēdisti satiksmē ir apdraudēti visvairāk. Tādēļ XV ir veidots tā, lai sadursmē ar mazāk aizsargātajiem satiksmes dalībniekiem radītu pēc iespējas mazāku kaitējumu. Attālums starp dzinēju un motora pārsega priekšējo malu ir tiešām liels. Tas kalpo kā deformācijas zona. No citiem drošības pasākumiem var minēt triecienu absorbējošus buferus, motora pārsega stiprinājumus un loga tīrītājus, kas sadursmes gadījumā nolūst.

PIECAS ZVAIGZNES EURO NCAP DROŠĪBAS TESTĀ

XV ir saņēmis piecas zvaigznes Euro NCAP drošības testā. XV ir uzrādījis arī vislabākos jebkad reģistrētos rezultātus attiecībā uz bērnu drošību.

* SRS: Supplemental Restraint System.

 

 

 

DROŠĪBAS TESTI APLIECINA XV AUGSTO DROŠĪBAS LĪMENI

Piecas zvaigznes euro ncap drošības testā

Euro NCAP automobiļu drošības novērtēšanas programmas drošības testos jaunais XV augstā drošības līmeņa dēļ saņēma piecu zvaigžņu vērtējumu.

 

Subaru XV testu rezultāti uzrādīja vislabākos rezultātus, kas jelkad reģistrēti bērnu drošības kategorijā. Subaru XV ieguva pilnus 44 punktus par bērnu drošību. Tas ir visaugstākais Euro NCAP jelkad piešķirtais punktu skaits šajā kategorijā.

 

 

 

Subaru XV - savvaļas zvērs pilsētā
Papildus informācija
67812828
Loader