header image header image header image header image header image header image

WRX STI

Cena no
37 990 eur

Mēneša maksājums no 417 eur
slēdzot līgumu uz 60 mēnešiem

Tehnoloģijas

2,5 LITRU SUBARU BOKSERDZINĒJS AR TURBOPŪTI

Nav daudz tādu motoru, kas padara braucienu pa jebkuru ceļa segumu tik baudāmu, kā WRX STI 2,5 litru turbodzinējs. Tas lieliski savieno mežonīgu spēku ar nesatricināmu līdzsvaru, jo turbīna gandrīz uzreiz griežas ar pilnu jaudu un auto strauji uzņem ātrumu. Daudzu gadu garumā pārbaudītā dzinēja sniegums jaunajā WRX STI ir padarīts vēl aizraujošāks.

SEŠPAKĀPJU MANUĀLĀ ĀTRUMKĀRBA

Īsais sviras gājiens, gludā un precīzā darbība un uzgalis ar ādas apdari, pārslēdzot sešpakāpju ātrumkārbas pārnesumu, ļauj Tev izbaudīt katru spilgti sārtās tahometra bultiņas kustību. Pielāgojot apgriezienus dzinēja milzīgā griezes momenta līknei, Tu lieliski sajutīsi WRX STI potenciālu savas rokas tvērienā.

AKTĪVĀ VILCĒJSPĒKA VIRZIENA MAIŅAS S ISTĒMA

Šī jaunā tehnoloģija palīdz vadīt automobili precīzāk, vienlaikus ļaujot Tev pārbaudīt tā spēju robežas. Kad Tu izbrauc līkumu un iedarbojas centrbēdzes spēks, sistēma piedāvā iespēju novirzīt jaudu uz tiem riteņiem, kas palīdz saglabāt vēlamo trajektoriju. Tas nozīmē, ka WRX STI reaģē uz stūres darbībām straujāk un atsaucīgāk.

SPORTA TIPA ŠASIJAS

Spraiga konkurence daudzu gadu garumā, daudzpusīga testēšana, kā arī jauninājumi materiālu un tehnoloģijas jomās ir iedvesmojuši WRX STI jaunās šasijas dizaina izstrādātājus. Izcila stabilitāte un zibenīga reakcija bija galvenie uzdevumi. Karkasa uzbūvē tika izmantots augstas stiprības tērauds, lai palielinātu izturību pret vērpi un labāk kontrolētu automašīnas svaru. Turklāt balstiekārta ir veidota atbilstoši augstiem standartiem, ar stingrākiem stabilizatoriem, efektīvāku atsperu darbību un tādiem uzlabojumiem kā stingākas balstrāmja bukses. Tādējādi ir prasmīgi sabalansēta stiprība un elastība, kas nodrošina tūlītēju reakciju un rada vēl nebijušu vadītāja saikni ar auto un ceļu.

 

SI -DRIVE

 

SI-DRIVE (Subaru Intelligent Drive) sistēma ļauj tev pielāgot WRX STI vadīšanas stilu savām vajadzībām un vēlmēm. Inteliģentajā režīmā (1) ātrums tiek uzņemts gludi un pakāpeniski, vienlaikus domājot par optimālu efektivitāti. Izvēlies sporta režīmu (S), ja vēlies lineāru paātrinājumu un aktīvu reakciju jebkuros apstākļos. Ja vēlies, lai turbodzinējs parādītu visu, uz ko tas ir spējīgs, pārslēdz uz īpaši sportisko režīmu (S#). Tas sniedz vistiešāko dzinēja reakciju uz gāzes pedāļa nospiešanu un precīzu apgriezienu kontroli visā to diapazonā.

 

DAUDZREŽĪMU DCCD

Vadītāja kontrolēts centrālais diferenciālis (DCCD) ļauj tev iestatīt WRX STI centrālā diferenciāļa bloķēšanu, dodot iespēju pielāgot vadāmību apstākļiem. Ar elektromagnētiskā daudzdisku sajūga un ierobežotas slīdes diferenciāļa mehāniskās bloķēšanas starpniecību tas vienmērīgi sadala griezes momentu starp priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem. Automātiskais režīms atrod ideālu jaudas sadalījumu mainīgos braukšanas apstākļos, savukārt Auto (+) jaudu novada pārsvarā uz automobiļa priekšpusi, palielinot vilktspēju. Auto (-) vairāk jaudas novada uz aizmuguri asāku pagriezienu veikšanai, un sešu soļu manuālais režīms tev ļauj iestatīt, tavuprāt, piemērotāko braukšanas režīmu.

 

BEZATSLĒGAS PIEKĻUVES SISTĒMA UN IEDARBINĀŠANAS POGA

Izbaudiet ērtību atstāt savu atslēgu kabatā vai somā, un atbloķēt jūsu WRX STI, pieskaroties durvju rokturim.

 

Pieejams WRX STI GT modeļiem.

 

ATPAKAĻSKATA KAMERA

WRX STI ir aprīkoti arī ar atpakaļskata kameru. Ieslēdzot pārnesumkārbu atpakaļgaitā, kamera aktivizējas, un uz ekrāna ir redzams krāsains attēls.

Standarta aprīkojums WRX STI GT modeļiem.

 

Radīts autobraucējiem. Lieliskiem braucieniem.
Papildus informācija
67812828
Loader