header image header image header image header image header image header image

WRX STI

Cena no
37 990 eur

Mēneša maksājums no 417 eur
slēdzot līgumu uz 60 mēnešiem

Interjers

RADĪTS, LAI ĻAUTU IZPAUSTIES TAVIEM INSTINKTIEM

Augstas klases autobraucējam ir svarīga ikviena rokas kustība un ikviens acu skats. WRX STI salons ir veidots tā, lai padarītu braukšanu par īstu baudu, tāpēc kontroles slēdžus un noderīgo informāciju Tu atradīsi visparocīgākajās vietās. Jaunais D formas stūtes rats nodrošina precīzu vadāmību un ērtas kontroles pogas automašīnas sistēmām. Mērieriču neuzkrītošās, tomēr skaidrās, elektriski luminiscētās lampiņas sniedz nepieciešamo informāciju, savukārt jauno daudzfunkcionālo displeju var pielāgot, lai apskatītu plašu un dažādu informāciju par automašīnas stāvokli, arī digitālā turbīnas spiediena mērītāja rādījumu. Un, lai Tev būtu ērtāk kontrolēt situāciju, priekšējie sēdekļi ir mīksti polsterēti un apdarināti ar Alcantara materiālu.

8 Virzienos elektriski regulējams vadītāja sēdeklis

Roku balsts aizmugurē

 

SPORTA APRĪKOJUMA MĒRIERĪCES AR LCD DISPLEJU

Autovadīšanai būtiski svarīgā informācija atrodama Tavā acu priekšā skaidros, viegli nolasāmos rādījumos. Tiklīdz Tu iedarbini savu WRX STI, bultiņas veic pilnas amplitūdas kustību, aicinot Tevi uzsākt braucienu. Tu vari pielāgot paneļa centrā izvietoto 3.5 collu displeju, lai tajā būtu redzama tieši tā informācija, kas Tev šķiet vissvarīgākā.

 

DAUDZFUNKCIONĀLS DISPLEJS

Ērti novietotais un labi pārredzamais displejs, minimāli novēršot vadītāja uzmanību no ceļa, piedāvā plašu informāciju, kas ļauj Tev izjust automobīli. Tas var uzrādīt arī digitālā turbīnas spiediena mērītāja rādījumus, kas ļauj sekot turbokompresora darbībai.

 

Алюминиевые накладки на педали

DUĀLA, AUTOMĀTISKA GAISA KONDICIONĒŠANAS SISTĒMA

Katram WRX STI ir divzonu automātiska gaisa kondicionēšanas sistēma, kas ļauj iestatīt vēlamo temperatūru gan jums gan jums jūsu ceļabiedram.

Standarta aprīkojums visiem modeļiem.

 

Radīts autobraucējiem. Lieliskiem braucieniem.
Papildus informācija
67812828
Loader