header image header image header image header image header image header image

WRX STI

Cena no
37 990 eur

Mēneša maksājums no 417 eur
slēdzot līgumu uz 60 mēnešiem

Drošība

DAUDZREŽĪMU AUTOMOBIĻA DINAMISKĀS KONTROLES SISTĒMA

Daudzrežīmu automobiļa dinamiskās kontroles sistēma pasargā tevi situācijā, kad zūd vadītāja kontrole, piedāvājot trīs dažādus režīmus, kas nodrošina ērtu vadāmību. Normālā režīmā sistēma darbojas ar pilnu atdevi. Pārslēdzot uz vilces režīmu, palielināsies vadītāja kontrole, kā arī riteņiem pievadītais griezes moments. Automobiļa dinamiskās kontroles sistēmu var arī pilnībā atslēgt.

 

UZLABOTAS BREMZES

WRX STI uzbūvē ir izmantotas tehnoloģijas, kas uzlabo bremzēšanu un rūpējas par tavu drošību. Bremžu asistents bīstamā situācijā palīdz pielietot maksimālo bremzēšanas spēku. Un, izslēdzot gāzes pedāļa darbību, jaunā bremžu pedāļa prioritātes sistēma palīdzēs izvairīties no negadījuma, ja reizē ar bremzes pedāli nejauši nospiedīsi gāzes pedāli.

 

BREMBO BREMZES

Ievērojamais augstākās klases bremžu sistēmu ražotājs Brembo2 ir radījis jaudīgas bremzes, kas iztur enerģiskas braukšanas pārbaudījumu. Lielās bremžu uzlikas un ventilējami diski nodrošinās izcilu precizitāti un vadāmību, kad tu pārbaudīsi sava WRX STI spējas.

 

DROŠĪBAS SPILVENI

 

WRX STI piedāvā SRS1 priekšējos drošības spilvenus, SRS1 priekšējos sānu drošības spilvenus, SRS1 sānu drošības aizkarus, kā arī jaunos ceļu drošības spilvenus, kas mazina iespēju automašīnas vadītājam gūt kāju traumas.

 

 

Radīts autobraucējiem. Lieliskiem braucieniem.
Papildus informācija
67812828
Loader