header image header image header image header image

Outback

Cena no
31 990 eur

Mēneša maksājums no 349 eur
slēdzot līgumu uz 60 mēnešiem

Tehnoloģijas

Simetriskā pilnpiedziņa!

Kontrole nozīmē pārliecību, un stabilitāte ir veiklas autovadīšanas priekšnoteikums – tieši tāpēc jaunais Subaru Outback tā sajūsmina. Subaru automašīnas aizvien ir ļāvušas vadītājam pie stūres justies pārliecinoši, pateicoties tām raksturīgajai simetriskās pilnpiedziņas uzbūvei un unikāli balansētajam Subaru bokserdzinējam. Šī sistēma vienmēr pievada jaudu visiem četriem riteņiem, nodrošinot labāku kontroli, braucot pa jebkuru ceļu arī nelabvēlīgos apstākļos. Automašīna ir izturīga pret sānsveri un tai piemīt precīza vadāmība, jo sistēmas galvenās sastāvdaļas ir izkārtotas gareniski, savukārt zemais smaguma centrs nodrošina īpaši atsaucīgu vadāmību. Pateicoties unikālajām Subaru pilnpiedziņas priekšrocībām, automašīnai ir izcila vadāmība, kas tev dod iespēju labāk izvairīties no bīstamām situācijām.

Uzlabota balstiekārta

Balstiekārtai ir uzlaboti priekšējie statņi un aizmugures amortizatori, un tā ir precīzi noregulēta, lai panāktu patīkamu līdzsvaru starp atsaucīgu vadāmību un gludu, komfortablu gaitu.

Dzinēja stiprinājuma balstrāmis

Pateicoties balstrāmja stiprinājuma sistēmai, jaunajā Subaru Outback tu baudīsi vēl precīzāku vadāmību un vienmērīgāku gaitu. Dzinēja stiprinājuma balstrāmis ir veidots tā, lai sadursmes gadījumā dzinējs paslīdētu zem salona, tādējādi pagarinot priekšējo deformācijas zonu.

 

SUBARU bokserdzinējs

Pavisam nedaudzi automobiļi spēj parādīt tik pārliecinošu sniegumu kā Subaru Outback, tādēļ tevi nepārsteigs veids, cik unikāli tas tiek panākts. SUBARU bokserdzinēja horizontāli opozitīvā konfigurācija izvieto virzuļus 180 grādu leņķī, lai nodrošinātu zemāku, plakanāku profilu nekā citiem dzinēju veidiem. Tas piešķir dzinējam un visai automašīnai zemāku gravitācijas centru un labāku līdzsvaru. Turklāt virzuļu kustības ir vērstas viena pret otru, tādējādi mazinot vibrācijas.

Uzlabota stabilitāte

Tā kā dzinēja blokam ir plakanāks profils un tas atrodas zemāk šasijā, viss automobilis ir daudz stabilāks un izturīgāks pret sānsveri nekā cita veida konstrukcijas.

Ilgstoša veiktspēja

Dzinēja plakanā konstrukcija ir stabila un saglabā līdzsvaru, radot mazāk vibrāciju nekā tās pašas klases V veida vai vienrindas četru cilindru dzinēji, tas nodrošina lielāku izturību un uzticamāku darbību.

 

SUBARU BOXER DIESEL 2,0 litru DOHC, TURBO

Tagad 2,0 litru DOHC TURBO SUBARU BOXER DIESEL dzinējs var lepoties ar labāku degvielas ekonomiju un ir kļuvis par pievilcīgu risinājumu jaudīgam un vienlaikus ekonomiskam pasažieru automobilim. Apbrīnojami augstais 350 Nm maksimālais griezes moments tiek sasniegts vien pie 1600 apgriezieniem minūtē, un jauda būs vienmērīga arī izšķirošā brīdī - apsteidzot citas automašīnas vai braucot augšup pa stāvu nogāzi. Turklāt šis jaunais dzinējs darbojas tīrāk un tagad atbilst Euro6b standartam, turklāt tas ir klusāks un rada mazāk vibrāciju, tādējādi nodrošinot patīkamu braucienu ikvienam pasažierim. Keramiskās kvēlsveces paātrinās dzinēja iedarbināšanu aukstā laikā.

MAKSIMĀLĀ JAUDA: 110 kW (150 ZS) / 3600 apgr./min
MAKSIMĀLAIS GRIEZES MOMENTS: 350 Nm (35,7 kgfm) / 1600–2800 apgr./min

DEGVIELAS PATĒRIŅŠ*: 6,1 l/100 km
CO2 IZMEŠI*: 159 g/km

SUBARU BOXER 2,5 litru DOHC

Tradicionāli jaudīgo Subaru Outback 2,5 litru DOHC dzinēju, kam raksturīga izlīdzināta darbība, esam padarījuši vēl varenāku un ekonomiskāku. Esam veikuši arī īpašus uzlabojumus, lai palielinātu griezes momentu vidējā un zemā diapazonā, tāpēc, uzsākot kustību, tavam automobilim būs vairāk jaudas. Tu ievērosi, ka tas ir kļuvis vēl atsaucīgāks pilsētā un vēl aizraujošāks uz šosejas, nodrošinot izcilu 235 Nm griezes momentu pie zemākiem, proti, 4000, apgriezieniem minūtē. Kopā ar Lineartronic tas darbojas ekonomiskāk un tīrāk, rūpējoties par tavu maku un vidi.

MAKSIMĀLĀ JAUDA: 129 kW (175 ZS) / 5800 apgr./min
MAKSIMĀLAIS GRIEZES MOMENTS:235 Nm (24,0 kgfm) / 4000 apgr./min

DEGVIELAS PATĒRIŅŠ*:7,0 l/100 km
CO2 IZMEŠI*: 161 g/km

* Degvielas patēriņš un CO2 izmeši saskaņā ar EC715/2007 - EC136/2014W

 

SUBARU BOXER DIESEL 2,0 litru DOHC, TURBO

SUBARU BOXER 2,5 litru DOHC

 

Transmisija

Lineartronic

Lineartronic bezpakāpju variatora transmisija veidota, lai panāktu Subaru boksertipa dzinēja un simetriskās pilnpiedziņas maksimālu efektivitāti, tā ļauj dzinējam darboties vispiemērotākajā jaudas intervālā, kas jaunajam Subaru Outback nodrošina savā klasē labākos degvielas patēriņa rādītājus – 6,1l/100 km (Diesel Lineartronic). Uzlabotā pārnesumu pārslēgšana palīdz saglabāt vieglu un līganu gaitu un atsaucību gan 2,0D, gan 2,5i dzinējiem. Savukārt Lineartronic transmisija, kas tiek izmantota kopā ar 2,0D dzinēju, ļauj dzinējam darboties ar augstāku griezes momentu, padarot auto gaitu līdzenāku un samazinot mehāniskos trokšņus. Uzlabotais variators pielāgojas braukšanas ātrumam un dzinēja darbībai, ļaujot vadītājam sajust pārnesumu maiņas punktus, kad auto uzņem ātrumu, un tādējādi nodrošina vadītājam ciešu un ērtu saikni ar automašīnu.

Pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas

Pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas ir uzstādītas uz stūres, kas ļauj tev ar pirksta pieskārienu izvēlēties braukšanas situācijai piemērotāko pārnesumu, ko piedāvā Lineartronic transmisija. Benzīna dzinēja modeļiem tās piedāvā arī sešpakāpju manuālo režīmu un dīzeļdzinēja modeļiem septiņpakāpju manuālo režīmu, un reakcija ir zibenīga. Rezultāts – precīzāks un sportiskāks brauciens.

 

 

 

SI-DRIVE*

Vadoties pēc tava braukšanas stila, SI-DRIVE (Subaru Intelligent Drive) spēj pielāgot atbilstošu uzrāvi un transmisijas atsaucību, lai ikvienā situācijā nodrošinātu tev nepieciešamo spēku un izmanību.

Sport režīms

Šis īpaši atsaucīgais režīms ir piemērots visdažādākajiem apstākļiem, jo ātrums tiek uzņemts acumirklī. Tas vienlīdz labi ļauj izbaudīt braucienu gan pa automaģistrāli, gan pa līkumotu ceļu.

Intelligent režīms

Šis režīms ir ideāli piemērots braukšanai pilsētā, kā arī mērojot lielus attālumus, jo tas piedāvā mērenu jaudas padevi. Tas arī efektīvi samazina degvielas patēriņu, kā arī nodrošina elastīgu kontroli lietū vai uz sniegotiem ceļiem.

 

Sport režīms

Intelligent režīms

* Pieejams modeļiem ar benzīna dzinēju.

 

 

Subaru Outback - Saikne ar tavu pasauli
Papildus informācija
67812828
Loader