header image header image header image header image

Outback

Cena no
31 990 eur

Mēneša maksājums no 349 eur
slēdzot līgumu uz 60 mēnešiem

Interjers

IZBAUDI!

Mājīgais Subaru Outback interjers tevi aicina patiesi tīkamā salonā. Plīša apdare un lietotājam draudzīga tehnoloģija ļauj justies sevišķi komfortabli, savukārt pārdomātā kravas telpa piedāvā dažādas iespējas ikdienas piedzīvojumiem.

Ērtāki aizmugures sēdekļi

Subaru Outback salons ir kļuvis plašāks, salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli aizmugurē ir vairāk vietas kājām, tāpēc gan aizmugurē, gan priekšā sēdošie pasažieri jutīsies ērtāk. Aizmugures sēdekļi ir nolaižami, tāpēc pasažieri jutīsies komfortabli arī ilgstošu braucienu laikā.

Lielāka jumta lūka 

Lielāka jumta lūka ļaus izbaudīt plašumu. Iekšpuses bīdāmajai jumta lūkai ir pacelšanas un automātiskā pretējās kustības režīma funkcija. Tagad salonā iekļūs arī vairāk gaismas.

 

Interjers tavām ērtībām

Atslābinies un izbaudi. Plašāka telpa, augstākas kvalitātes materiāli un modernizēta tehnoloģija – jaunā Subaru Outback salonā ir daudzkā iepriecinoša.

Izgaismotas mērierīces

Zilās izgaismotās mērierīces*1 uzlabo redzamību. Turklāt LCD displejs ir integrēts centrālajā instrumentu panelī un attēlo svarīgu informāciju, piemēram, “pagrieziens-pēc-pagrieziena” navigāciju, ziņu par ienākošu zvanu un pat kompasu.

USB un papildu audio pieslēgvietas

Pieslēdz savu iPod® vai citu mobilo mūzikas ierīci standarta AUX un USB pieslēgvietā, un Subaru Outback audiosistēma atskaņos tevis izvēlēto mūziku. Turklāt ar divām USB pieslēgvietām tu vari lādēt divas ierīces vienlaicīgi.*2

Apgaismojums

 

Zilganais apgaismojums*1 Subaru Outback salonā rada rāmu, izsmalcinātu gaisotni. Arī glāžu turētāju un viduskonsoles nodalījumu apspīd šī tīkamā gaisma, kas palīdz tos vieglāk saskatīt tumsā.

Viduskonsoles nodalījums

Lielāks viduskonsoles nodalījums būs ērtāks kompaktdisku novietošanai, un tajā paredzēta arī īpaša vieta monētām, kartēm un rakstāmpiederumiem.

 

 

Intuitīvā tehnoloģija, kas sniedz daudz iespēju

Lai katra diena ir lieliska! Subaru Outback ģeniālais dizains un tehnoloģijas lieliski sevi apliecina un ir īpaši noderīgas. Tām piekļuvi nodrošina centrālais 7 collu skārienekrāns un LCD displejs. Tavā rīcībā būs jaunā premium klases audiosistēma ar 12 Harman/Kardon skaļruņiem*1 vai audiosistēma ar sešiem skaļruņiem. Turklāt visa informācijas un izklaides sistēma ir saderīga ar viedtālruņiem, tāpēc tev būs viegli uzturēt kontaktus.*2

Lietotājam draudzīgs

Intuitīvā navigācija padara informācijas un izklaides sistēmu viegli lietojamu. Lielais, centrālais 7 collu skārienekrāns ir ērti nolasāms, ikonas ir viegli saprotamas.

“Pagrieziens-pēc-pagrieziena” navigācija*1

Navigācijas braukšanas norādes tagad tiek attēlotas uz LCD displeja, tās ir vieglāk uztvert, jo nav jālūkojas sānis, lai saskatītu navigācijas ekrānu.

Skārienekrāna vadība

 

Izmantojot skārienekrānu, ir parocīgi izvēlēties mūziku – gluži tāpat kā viedtālrunī. Tikai savieno viedtālruni ar Bluetooth® vai USB pieslēgvietu un uz skārienekrāna izvēlies savu mīļāko dziesmu.

Harman/Kardon audiosistēma*1

Harman/Kardon iepazīstina ar savu jaunāko tehnoloģiju. Subaru Outback premium klases audiosistēmā GreenEdge ir iekļauti 12 Harman/Kardon skaļruņi un uzlabota akustika, lai sniegtu izcilu skaņas baudījumu.

Atpakaļskata kamera

Ekrānā redzams arī atpakaļskata kameras attēls, turklāt tagad skats ir ievērojami plašāks, kas nodrošina labāku pārredzamību. Ir mainīts arī tās novietojums, lai autovadītājs varētu skatīt dabiskāku, vairāk centrētu attēlu.

 

 

Apvieno visu svarīgo ar vienu pieskārienu!

Uzlabotā Subaru STARLINK™ informācijas un izklaides sistēma ļauj tev apvienot vienkop visu svarīgo digitālajā pasaulē – ziņas, biznesa aktualitātes, laika prognozi, lietojumprogrammas, interneta radio un daudzko citu. Sistēmas uzlabotās funkcijas nodrošina tādas pašas meklēšanas un tālummaiņas iespējas kā viedtālrunī, to piedāvā spilgtais centrālais 7 collu skārienekrāns. Lejuplādē Starlink lietojumprogrammu savā viedtālrunī un izbaudi!

SUBARU STARLINK™

SUBARU STARLINK™ sistēma sniedz drošu piekļuvi interneta radio, lietojumprogrammām un daudzkam citam ar kapacitīvā skārienekrāna, daudzfunkciju stūres slēdža vai balss komandas palīdzību.

Autovadītājs vienmēr ir atbildīgs par drošu un uzmanīgu braukšanu. Vadot automašīnu, nelieto skārienekrānu. Dažos reģionos var tikt piemērota maksa par komunikācijām.

 

 

*1 Tikai Summit modelim.

*2 Autovadītājs vienmēr ir atbildīgs par drošu un uzmanīgu braukšanu. Vadot automašīnu, nelieto mobilo telefonu.

 

Daudzpusīgums un elastīgi risinājumi

Tā kā vajadzības mēdz būt dažādas, ir patīkami apzināties, ka Subaru Outback palīdzēs visādās situācijās. Nospiežot pogu, elektriski kontrolējamās bagāžas nodalījuma durvis* atveras, lai tu uzreiz varētu piekļūt bagāžas nodalījumam, tādējādi ievietot mantas automašīnā ir īpaši ērti.

Tagad tavai dzīvei ir kur izplesties. Kravas telpa ir palielināta tā, ka tur pietiks vietas veseliem četriem koferiem ar 80 litru tilpumu, turklāt ir izveidota vēl līdzenāka grīda, lai varētu ievietot vairāk bagāžas. Pateicoties 60/40 proporcijā nolokāmajiem aizmugures sēdekļiem, tu vienā mirklī vari tos pielāgot, lai ievietotu automašīnā garākus priekšmetus un pietiktu vietas arī pasažieriem.

 

Bagāžas un sēdvietu kombinācijas

 

*1 Tikai Summit modelim.

 

Aprīkojums

  Bezatslēgas iedarbināšanas sistēma ar iedarbināšanas pogu (Ridge un Summit modeļiem)

Automātiskā divzonu gaisa kondicionēšanas sistēma ar putekļu filtru

  Stūre ar regulējamu augstumu/attālumu

Adaptīvā kruīza kontrole

Aizmugures ventilācijas sistēma un aizmugures sēdekļu sildītāji

Salona spoguļi ar apgaismojumu (vadītājam un priekšā sēdošajam pasažierim)

Desmit pozīcijās elektriski regulējams vadītāja sēdeklis

 

Subaru Outback - Saikne ar tavu pasauli
Papildus informācija
67812828
Loader