header image header image header image header image

Outback

Cena no
31 990 eur

Mēneša maksājums no 349 eur
slēdzot līgumu uz 60 mēnešiem

Drošība

Aktīvā drošība

Mēs, Subaru komanda, uzskatām, ka par laimīgu var nosaukt tikai to negadījumu, kas neatgadās. Tāpēc jauno Subaru Outback mēs esam aprīkojuši ne tikai ar simetrisko pilnpiedziņu, kas nodrošina kontroli teju vai jebkādos laikapstākļos, bet arī ar Subaru bokserdzinēju, kas, pateicoties zemajam smaguma centram, padara automobili stabilāku. Automobiļa dinamiskās kontroles sistēma (VDC) un iespaidīgā izmēra bremzes piedod jaunajam Subaru Outback sportiskus refleksus, un tas ir izveicīgāks, kad tu manevrē, lai izvairītos no briesmām.

Uzlabota redzamība

Karkasu mēs esam pielāgojuši, lai uzlabotu redzamību un samazinātu nepārskatāmās zonas. Turklāt esam izveidojuši priekšējos vējlodziņus un durvīs iemontētus sānskata spoguļus, lai samazinātu nepārredzamo zonu automašīnas priekšpusē.

Automobiļa dinamiskās kontroles sistēma (VDC)

Daudzie šīs sistēmas sensori pastāvīgi seko līdzi autovadītāja izvēlētajam ceļam un analizē to. Ja, veicot pagriezienu vai apbraucot šķērsli, auto tuvojas stabilitātes robežām, pilnpiedziņas vilkmes sadale, dzinēja apgriezienu skaits un katra riteņa bremzes tiek pielāgotas tam, lai palīdzētu automobilim noturēties uz ceļa.

Aktīvās vilcējspēka virziena maiņas sistēma

Izbraucot līkumu, aktīvās vilcējspēka virziena maiņas sistēma iedarbina bremzes un trajektorijas iekšējiem riteņiem piegādā mazāk jaudas, turpretī ārējiem vairāk. Tāpēc asu pagriezienu ir iespējams veikt precīzāk. Kopā ar automobiļa dinamiskās kontroles sistēmu tā tevi pasargā bīstamās situācijās, sniedzot tev drošības sajūtu.

 

 

Pasīvā drošība

Subaru Outback ir veidots, vienlīdz rūpējoties gan par pasažieru, gan autovadītāja, gan arī gājēju drošību, jo mēs zinām, ka braukšanas prieka pirmais nosacījums ir drošība un pārliecība. Mūsu automašīnas ir šīs idejas iemiesojums. Turklāt esam tās konstruējuši, izmantojot īpašas enerģiju absorbējošas struktūras, lai sadursmes gadījumā aizsargātu gājējus.

Domājot par drošību

Nav iespējams novērtēt to, kas atrodas automašīnā, tāpēc Subaru Outback rūpējas par tevi un taviem pasažieriem, liekot lietā augstas kvalitātes drošības sistēmas, piemēram, septiņus SRS* drošības spilvenus, lokveida stingrības karkasu un pat konstrukciju, kas pasargā salonu sadursmes gadījumā. Dzīvē nākas sastapties ar riskantām situācijām, bet mēs cītīgi strādājam, lai visvērtīgākais tavā jaunajā Subaru Outback būtu pasargāts.

Euro NCAP piecu zvaigžņu novērtējums

Jaunais Subaru Outback ir saņēmis maksimālo piecu zvaigžņu novērtējumu Euro NCAP (European New Car Assessment Program) drošības testos.

Sēdekļi, drošības jostas un SRS* drošības spilveni

 

Subaru Outback standartaprīkojumā ietilpst SRS priekšējie drošības spilveni un SRS priekšējie sānu drošības spilveni, SRS drošības aizkari un SRS ceļgalu drošības spilveni. Augumam pielāgojamas priekšējās drošības jostas ir papildinātas ar spriegotājiem, kas stingri notur pasažierus sēdvietās, kā arī ar slodzes ierobežotājiem, kas samazina krūškurvja savainojumu risku.

Lokveida drošības karkass

Pasažieru salonu ieskauj lokveida drošības karkass. Pastiprinošās sijas jumtā, durvju statņos un grīdā ir ļoti spēcīgas un spēj izturēt un absorbēt triecienu visu veidu sadursmēs. Pateicoties šim dizainam, virsbūve ir arī izturīgāka un vieglāka, tātad jaunajā Subaru Outback tu jutīsies vēl drošāk.

Droši uzstādīts dzinējs

Ikviens Subaru ir veidots, domājot par maksimālu drošības līmeni. Tavs jaunais Subaru Outback ir konstruēts tā, lai frontālas sadursmes gadījumā Subaru bokserdzinējs un pārnesumkārba paslīdētu zem grīdas, nevis iespiestos automobiļa salonā.

 

* SRS: Papildu drošības sistēma (Supplemental Restraint System). Efektīva, lietojot kopā ar drošības jostām.

 

Subaru Outback - Saikne ar tavu pasauli
Papildus informācija
67812828
Loader