header image header image header image header image

Ram 1500

Cena no
48 900 eur

Mēneša maksājums no 465 eur
slēdzot līgumu uz 60 mēnešiem

Interjers

KOMANDU CENTRS

Ar pieejamu Uconnect® sistēmu jūsu pikaps ir spējīgs izpildīt dubultotus pienākumus kā mobīlais ofiss vai izklaides centrs. RAM 1500 piedāvā jauno Uconnect® 4C NAV ar 8.4 collu skārienjūtīgu displeju, 4G LTE, HD Radio™, Android Auto™ 7, Apple CarPlay® atbalsts un citiem. Ar Attālinātu piekļuvi ierīcei 9, SOS savienojumu 10 un Ierīces meklētāju 10 jūs īsti izbaudīsiet mūsu aizdomāto drošību un aizsardzību.


Personīgs displejs tieši jūsu vajadzībām

Vadītāja braukšanas digitāls asistents ar 7 collu displeju ļaus jums uzskaņot informāciju, pielāgojot to tieši jūsu vajadzībām. Sekojiet līdzi jūsu pikapa darbībai izlēmigā, košā un ērtā veidā.


Zemgrīdas glabātuve

Ielieciet jūsu ierīces, mantas un visu, ko tikai varēsiet, ērtajā zemgrīdas glabātuvē, kas saglabās jūsu mantas drošībā ceļa laikā (pieejams tikai Crew Cab modeļiem).


Eleganti koka akcenti

Mēs ieviesām skaistu Eiropā ražotu koka rotājumu uz mūsu paneļa virmas, lai piešķirtu stilīgu raksturu un smalku, elegantu nobeigumu, kas ir pieejams pēc izvēles.


Glabāšanas vieta cimdiem pasažiera panelī

Viegli izmantojama paneļa glabātuve nozīmē, ka tagad jums ir vēl vairāk vietas svarīgām, personīgām mantām.


Vietas pietiks visiem

Aprīkots ar 40/20/40 salokāmiem priekšējiem sēdekļiem, vairākumā Crew un Quad Cab modeļos, Ram 1500 var atļauties līdz pat 6 pasažieriem, dodot iespēju pārvadāt visus pasažierus neredzētajā komfortā.

labākais no pieejamajiem Pick-Up auto
Papildus informācija
67812828
Loader