header image header image header image header image

Ram 1500

Cena no
48 900 eur

Mēneša maksājums no 465 eur
slēdzot līgumu uz 60 mēnešiem

Eksterjers

RamBox® kravas pārvaldības sistēma

Tas ir daudz vairāk nekā parasta kravas novietne. Tagad pieejama ekskluzīva RamBox® kravas pārvaldības sistēma ir apgaismota, droša, izturīga un viegli regulējama kravas sistēma, kas iebūvēta sānu laipās pikapa aizmugurē. Jūs varat bloķēt un atbloķēt jūsu kravas novietni, kā arī visu pārējo iekārtu tikai ar pogas uzspiešanu, pateicoties ekskluzīvai AllSecure® centrālai bloķēšanas sistēmai.


Bezatslēgu ENTER 'N GO

Atslēgu iespējas tagad ir plašākas kā nekad iepriekš. Pieejamo funkciju klāsts sākas ar Keyless Enter 'n Go konfigurāciju un ietver sevī vairākas kontroles iezīmes, kā attālināta iekārtas ieslēgšana, šobrīd pieejama ekskluzīva AllSecure® centrālā bloķēšanas sistēma un trauksmes poga.


Aizsargpārklājums

Pieejamas īpašības kā aizsargpārklājums, LED gaismas, apstrādāta kravas novietne vai drop-in bedliner padara Ram 1500 pikapa novietni vēl funkcionālāku. Aizsargpārklājums atvieglo gaisa iedarbību uz pikapa masu, piešķirot gaisa vienmērīgu sadalījumu attiecībā pret tā virsmu, un palīdz samazināt aerodinamisko pretestību.


Sānu sliekšņi no vienas riepas līdz otrai

Šie spēcīgi sānu sliekšņi, kas jau tagad ir pieejami, palīdz uzlabot aerodinamikas un kopējās darbības efektivitāti, tajā pašā laikā padarot vieglāku piekļuvi kravas novietnei.

labākais no pieejamajiem Pick-Up auto
Papildus informācija
67812828
Loader