header image header image header image header image

Ram 1500

Cena no
48 900 eur

Mēneša maksājums no 465 eur
slēdzot līgumu uz 60 mēnešiem

Drošība

Uzbūves tērauda spēks

Spēks, panākts ar grūto darbu. Uzbūves spēks, kas ir 50,000 paundi uz kvadrātcollu (psi), palīdz pārvadāt vissmagākās kravas.


Četru riepu disku antibloķēšanas šķērslis

Šīs bremžu īpašības liels komponenšu skaits palīdz izvairīties no riepu bloķēšanas īpašo gadījumu laikā, kad jums ir pēkšņi jābremzē uz slidenas virsmas kā, piemēram, ledus. Labākais ir tas, la tas iet klāt visiem RAM 1500 pikapiem.


Sānu drošības spilveni

Saliekami uz apakšu un sedzoši sānu logus, šie papildus spilveni palīdz samazināt traumēšanas risku, traucējot pasažieriem nokļūt ārpus iekārtas, no sāniem izcelušos nelaimes notikumu gadījumos.


Sānu iedarbības durvju sijas

Šīs durvju sijas izveidotas, lai palīdzētu absorbēt spēka iedarbību un novirzīt to prom no pasažieriem.


Priekšējās dinamiskās iespiedumu zonas

Šīs iespiedumu zonas no inženieru puses ir veidotas, lai pārnest sliktāko iedarbību no priekšpuses, palīdzot uzturēt pasažierus drošībā.


Elektroniskā stabilitātes kontrole

The Ram 1500 features Electronic Stability Control — a sophisticated system that helps the driver stay in control under adverse conditions. This feature includes Hill Start Assist, Trailer Sway Control, Rain Brake Support, Brake Assist and Ready Alert Braking.


Centrālās bloķēšanas sistēma AllSecure

Ar vieglo klikšķi jūsu atslēgās ekskluzīva centrālās bloķēšanas sistēma AllSecure iedarbina jūsu iekārtas zadzības noteikšanas sistēmu, lai pasargātu iekārtu no tās. Sistēma pasargā pat RamBox kravas novietnes saturu.


Aizmugurējā skata kamera ParkView

Hidden in the tailgate handle, the available ParkView® Rear Back Up Camera displays a clear and sharp image on the Uconnect® touchscreen when you shift into reverse. This helps to make parking a breeze and takes the guesswork out of backing up to a trailer.


Priekšējās parkošanās sistēma ParkSense

Sistēma izmanto 6 sensorus, izvietotus priekšējā daļā, lai sūtītu ultraskaņas viļņus, kad iekārta virzās uz priekšu ar zemu ātrumu. Nolasītāji un dzirdamas skaņas palīdz paziņot vadītājam par priekšējā objekta tuvu esamību.

labākais no pieejamajiem Pick-Up auto
Papildus informācija
67812828
Loader