header image header image header image

Jaunais RAM 1500

Cena no
65 900 eur

Mēneša maksājums no 0 eur
slēdzot līgumu uz 0 mēnešiem

Tehnoloģijas

AUGSTAS STIPRĪBAS TĒRAUDA RĀMIS

Tērauda rāmim izmantota 98 % ir augstas izturības tērauds, palielinot stīvumu un izturību nogādāt līdz 12,750 poundi vilkšanas spēju un celtspēja 2300 mārciņas.


INTRODUCING ETORQUE

The available revolutionary eTorque mild hybrid system replaces the traditional alternator on the engine with a 48-volt battery-powered, belt-driven motor generator that improves performance, efficiency, payload, towing capabilities and drivability.


UZLABOTA AERODINAMIKA

Visiem jaunā 2019 Ram 1500 virsbūve ir inženierijas efektivitātes modelis.Paaugstināts motora pārsega uzlabo gaisa novirzes no loga tīrītāju zonas, kamēr jaunā dizaina jumts veidots tā,ka novirza gaisu itkā būtu uzstādīts reāls spoileris.Kopā ar aktīvām aerodinamikas lietām, truck ir ,357 pretestības koeficients un zemākais frontālās pretestības koeficients (13.0 CdA) savā klasē.


AKTĪVĀ GAISA DAMBIS

Ja automašīnas kustās ātrāk par 48 km/ st., tad automātiski aktvizējās un pagarinās uz leju apkšējais spoileris par 2,5 collam, lai samazinātu gaisa pretestību. Standartā ar nepneimatisko balstiekārtas un Rebel® modeļiem.


CLASS-EXCLUSIVE ACTIVE-LEVEL™ GAISA BALSTIEKĀRTA

Pieejamā Class-Exclusive Active-Level™ gaisa balstiekārta, automātiski pazemina transportlīdzekli uz šosejas, lai samazinātu pretvēju un panāktu lielāku efektivitāti.

Papildus informācija
67812828
Loader