header image header image header image

Jaunais RAM 1500

Cena no
65 900 eur

Mēneša maksājums no 0 eur
slēdzot līgumu uz 0 mēnešiem

Drošība

A SMARTER WAY TO TOW

Jaunā neredzamās zonas uzraudzība ar aizmugures šķēršļu skenē neredzamo zonu transportlīdzekļa aizmugurē, lai palīdzētu nodrošināt drošāku manevrēšanu.


Lane Departure Warning–Plus

Pieejamā LaneSense® Lane Departure Warning–Plus sistēma palīdzēs novērst izbraukšanu no joslas sniedzot vizuālu brīdinājumu un atgriež automašīnu atpakaļ braukšanas joslā.


Gudra Kruīzkontrole

Pieejamā adaptīvā kruīza kontrole ar Stop un Go nosaka šķērsli transportlīdzekļa priekšā un samazina ātrumi ,lai ssaglabātu drošu attāumu.


Parkošanās zem kontroles

Pieejama paralēli un perpendikulāri parkošanās sistēma Park Assist palīdzēt sniegt aktīvās norādes,lai stāvvietā noparkotu transportlīdzekli.Vadības sistēma vadīs jūs norādot pārnesumu, bremžu un akseleratora stāvokli, kamēr tā automātiski kontrolēs jūsu stūres ratu.


Acis Visapkārt

360° telpiskā skata kamera sniedz pilnīgu priekšstatu par transportlīdzekļa apkārtni, lai Jums palīdzētu padarīt vadīšanu vieglāku, piemēram, parkošanās, iekraušanu un izkraušanu, Piekabināt vieglāk un drošāk piekabi.


AUGSTAS IZTURĪBAS TĒRAUDS

Tērauda rāmim ir izmantots 98 % augstas izturības tērauds, padarot spēcīgāku jauno Ram 1500 2019, kāds vien ir bijis Ram 1500.


LIELĀKĀS BREMZES SAVĀ KLASĒ

Jaunais Ram 1500 ir aprīkots ar 14.9 collu bremžu diskiem, lai jūs un jūsu vestā krava apstājās īsākā distancē.


UZLABOTA DROŠĪBAS SPILVENU TEHNOLOĢIJA

Seši standarta drošības spilveni piedāvā dvēseles mieru, kamēr adaptīvā Air Bag ventilācijas tehnoloģija sniedz aizsardzību vadītāja un priekšējā pasažiera drošībai.

Papildus informācija
67812828
Loader